Autoškola - Ostrava a Frýdek-Místek

Rozhodli jste se, že si pořídíte řidičský průkaz, a váháte nad výběrem autoškoly? Ve výběru můžete postupovat podle určitých kritérií, které vám pomohou rozhodnout se co nejlépe.

Autoškola je dnes celkem finančně náročná záležitost. Proto bychom měli vybírat tak, aby naše peníze byly investovány co nejlépe. Výcvik v autoškole by pro nás měl být vždy velmi přínosný, měl by nás naučit všemu potřebnému a zároveň by měl probíhat ve velmi klidné atmosféře. Velmi důležité je také informovat se o všech právech a povinnostech, které vás čekají během procesu získávání řidičského průkazu. Potřeba je také zjisti, jak probíhají závěrečné zkoušky, kolik stojí opravy závěrečných zkoušek a do jakého data se musí všechny zkoušky splnit.

autoškola

Podle čeho vybírat autoškolu Ostrava a Frýdek-Místek

Když vybíráte autoškolu, držte se vždy několika zásad. Kvalitní autoškolu má vždy vhodné zázemí k výuce. Autoškola, která poskytuje dobré služby, bude mít svou kancelář a učebnu. V učebně bude všechno vybavení potřebné k výuce základních znalostí a dovedností k získání řidičského průkazu. Součásti učebny musí být běžné vybavení jako lavice, židle a tabule. Učebna může být dále vybavena trenažéry, počítači nebo televizí. Autoškola by měla také svým klientům nabízet výcviková vozidla, která jsou schválena pro výcvik v autoškole a zřetelně označena.** Výcvikové vozidlo** musí mít platnou technickou kontrolu. V autoškole vás musí také vést profesionální učitel, který má kvalifikaci, praxi a pedagogické znalosti a dovednosti. V každé autoškole byste také měli najít ceník, ve kterém získáte všechny informace o poplatcích za zkoušky, doplňující výuku, výcvik a možnost splátek. Ve velkých městech jako je např. Ostrava můžete vybírat z velkého množství autoškol. Před výběrem se ptejte na zkušenosti známých a navštivte také autoškolu osobně. Během osobní návštěvy se informujte o zahájení, průběhu, rozsahu a druhu teoretické a praktické výuky.*** *** Dále získávejte informace o tom, kdy vás čekají zkoušky a jaké jsou postupy při **zkouškách opravných.

značky

Průběh autoškoly v Ostravě a Frýdku-Místku

Výuka v autoškole je rozdělena do několika částí. Musíte absolvovat teoretickou výuku a to buď osobní docházkou nebo dálkově. Vždy záleží na dohodě učitele a žáka. Individuální plán znamená samostatné studium a osobní konzultace s učitelem. Během teoretické výuky se zabýváte: předpisy o provozu vozidel, ovládání a údržbou vozidel, teorií jízdy a zásad bezpečné jízdy a zdravotní přípravou.*** *** Praktický výcvik u řidičského průkazu skupiny B trvá 28 vyučovacích hodin. **Praktický výcvik kromě výcviku v jízdách zahrnuje také zdravotnickou přípravu a praktickou údržbu.  Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut. Když splníte potřebné množství teorie a praktického výcviku, můžete se přihlásit ke zkoušce. Délka kurzu je vždy individuální, záleží na vašich časových možnostech. V případě, že chcete získat řidičský průkaz skupiny B, trvá kurz od 2 do 3 měsíců.

škola

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8029 (extra-sluzby.cz#17)


Přidat komentář