Montáže tepelných čerpadel - okres Blansko

Návratnost investice do kvalitního tepelného čerpadla na sebe nenechá dlouho čekat. Navíc, po následující roky se budete moci těšit z nemalé úspory energie. Se samotným výběrem, ale také následnou montáží, Vám pomůže profesionální firma.

Tepelná čerpadla se postarají nejen o vytopení a ochlazení vzduchu, ale také o ohřev teplé vody, venkovního bazénu aj. Tepelná čerpadla jsou velmi oblíbená u nízkoenergetických a pasivních domů.

Typy tepelných čerpadel

Na trhu je k dostání hned několik typů tepelných čerpadel. Volit můžete mezi tepelným čerpadlem vzduch - voda, tepelným čerpadlem země – voda a tepelným čerpadlem voda – voda.

Tepelné čerpadlo vzduch - voda

Tepelné čerpadlo odebírá ze vzduchu, vody, či země teplo. Tím vlastně vzduch, vodu, či zemi ochlazuje, ovšem současně s tím také zahřívá speciální chladící směs, a to ve výparníku.

Princip tepelných čerpadel

Aby mohlo tepelné čerpadlo plnit svoji funkci, pak potřebuje elektrickou energii. Mohlo by se zdát, že z názvu „tepelné čerpadlo“ vyplývá, že čerpadlo vyrábí teplo. Ovšem princip fungování tepelného čerpadla spočívá v tom, že zvyšuje současnou teplotu, dále zajišťuje ohřev teplé vody a/nebo bazénu, a to teplem, který předtím odebral z vnějšku domu.

Tepelná čerpadla - okres Blansko

 • Pokud i vy chcete za teplo ušetřit a zároveň i získat příjemné klima v letním období, tak se můžete obrátit na** firmu pana Miroslava Nečase**

Jeho firma se zabývá právě:

 • prodejem,servisem a montáží :
 • tepelných čerpadel,
 • bazénových čerpadel,
 • klimatizačních zařízení,
 • průmyslových chlazení
 • a chladírenských zařízení pro restaurace.
 • Zajišťuje kompletní dodávku chladících a mrazících boxů.

 

 • Objednáte-li si u firmy pana Miroslava Nečase služby, získáte i poradenství a kompletní servis. Podle vašich potřeb a přání vám nabídnou kompletní dodávku a samozřejmě i montáž. Přitom přístup celé firmy vás překvapí vstřícností, ochotou i profesionalitou.

 • Více se o firmě pana Miroslava Nečase dozvíte na internetových stránkách ** ** Montáže tepelných čerpadel - okres Blansko http://www.chlazenikvalitne.cz/** ** , nebo přímo v sídle firmy na adrese** Jabloňany 107,** Jabloňany ** 67901**.

 • Pro více informací, objednávku, nebo sjednání schůzky můžete využít e-mailovou adresu necas@chlazenikvalitne.cz, či telefonní číslo** ** +420 776 386 253

Princip tepelného čerpadla

Cena versus kvalita tepelného čerpadla

Jak již to tak bývá, tak i když se potenciální kupci soustřeďují na výši ceny, ne vždy se vyplatí šetřit a volit ten nejlevnější produkt. To ostatně platí i u tepelného čerpadla.

Levné tepelné čerpadlo nebude pravděpodobně plnit svoji funkci na dostatečné úrovni, či se nebudete moci těšit z jeho dlouhé životnosti. A tak budete z důvodu nákupu levného čerpadla, za krátko stát opět před novým nákupem. Nákup ne zrovna kvalitního výrobku Vás tak přijde dráž, než, kdybyste rovnou zakoupili výrobek dražší, zato však s kvalitními parametry.

Tepelná čerpadla - okres Blansko

Parametry pro výběr montážní firmy

Tepelná čerpadla jsou na trhu poptávaným a vyhledávaným artiklem. A tak se nelze moc divit, že najdete nemalou řádku firem, které se zabývají prodejem a/nebo montáží tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla

Pomůckou při výběru Vám však mohou být určité parametry, které Vám usnadní finální volbu. Jedním z takových parametrů je záruka uspoření energie. Informujte se tedy u Vámi vytipované firmy, jakými faktory se může pochlubit konkrétní čerpadlo, aby Vám uspořilo energii. Dalším parametrem je bezpochyby jeho délka životnosti. Co naplat, do nákupu a montáže tepelného čerpadla investujete finance, a tak je celkem pochopitelné, že očekáváte nejen návratnost vložených finančních prostředků, ale také zisk v podobě úspory. V neposlední řadě se zajímejte o provozní hlučnost čerpadla. Nejspíš byste nebyli šťastni z toho, kdyby Vám tepelné čerpadlo hlasitě hučelo, ať už ho budete mít instalované uvnitř domu, či venku.

Tolik, co do samotného čerpadla. Pak tu jsou ještě parametry na samotnou firmu. Zajímejte se o zkušenosti firmy v montáži čerpadel. Firma, která již nějakou tu dobu působí na trhu a zabývá se profesionální montáží, se bezpochyby může pochlubit nemalou zkušeností a znalostí.

S tepelným čerpadlem nebudete muset řešit, že ještě nenastala topná sezóna. Díky tepelnému čerpadlu si totiž můžete zatopit vždy, když Vám bude chladno. V neposlední řadě nebudete muset již s obavami v očích otevírat vyúčtování za teplo. S tepelným čerpadlem totiž uspoříte za vytápění, ale také za ohřev teplé vody.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8048 (extra-sluzby.cz#42)


Přidat komentář