Renovace koupelnových van - Děčín

Kde nejvíce relaxujete? V posteli? Na gauči? A kde ze sebe dostanete všechen stres? Ve vaně. Tam jej doslova smyjete. Ovšem i toto místo vyžaduje určitý komfort a čistotu. Podívejte, co se vám nabízí.

Pokud máte vanu, tak jistě chcete mít komfortní místo, kde si budete užívat pohodlí. Tento prostor by měl být ale i čistý. Když si to vezmete z praktického hlediska, tak v místě, kde se omýváte a provádíte hygienu by mělo být také čisto. To ale nesouvisí se zastaralými a opotřebovanými produkty. I když pečujete o výrobky sebelépe, tak stejně se časem poničí povrch a pak vypadá zanedbaně. Proto si nechte vše profesionálně renovovat, ať nemusíte utrácet peníze za nové produkty. Co se vám nabízí?

Renovace koupelnových van – Děčín

 

Renovace kouplenových van - Děčín

 

Pokud chcete renovovat koupelnovou vanu, tak se obraťte na pana Karla Sedlmaiera ** (www.sedy-servis.eu)**. Pan Sedlmaier nabízí montáž krycích lišt a renovace koupelnových van, což je kompletní zajištění dle požadavků zákazníka od návrhu až po montáž. Zde se vám nabízí** vyvložkování akrylem vany**, která pak bude krásně nová. Pan Sedlmaier vám tak nabízí jedinečnou metodu** renovace vany**, jež je cenově dostupná a přitom budete mít doslova luxusní vanu. Nechte si rovněž poradit od profesionála, který má mnohaleté zkušenosti a ví, co by vám nejlépe vyhovovalo.

Pan Karel Sedlmaier je k dispozici na adrese Zelená 64, 405 02 Děčín 3. Můžete jej také kontaktovat na e-mailu sedydc@centrum.cz a telefonním čísle +420 607 633 992.

Nyní vás ale více zavedeme do sféry vanových variací.

Sprchový kout nebo vana?

Pokud si někdo zařizuje koupelnu, tak jistě řeší, zda si má pořídit sprchový kout anebo vanu. Samozřejmě, že něco má svá pro i proti a záleží na tom, co vám bude vyhovovat. My se zaměříme více na vany, protože o tom článek pojednává, ale opravdu záleží na potřebách každého člověka či rodiny.

Všeobecně** sprchové kouty** jsou užitečné, když potřebujete ušetřit prostor, pokud nemáte velkou koupelnu. Pak se hodí pro méně pohyblivé lidi, kteří nemusí složitě vstupovat do vany. Jinak jsou ale vany spíše výhodnější. Dnes máte totiž možnost mít speciální držátko na sprchu, kdy se můžete sprchovat ve vaně jako v klasickém koutu, protože sprcha nad vámi ční. Jindy si ale můžete ve vaně relaxovat. Napustit si lázeň s éterickými přísadami, mlékem, pěnou a hovět si v teplé vodě. Proto, jestli si vybíráte sprchový kout či vanu, tak spíše volte vanu, protože její využití je flexibilnější.

Sprchový koutVana

Renovace koupelnových van

Nadnesli jsme akrylátové výplně. O co jde a jaký je postup?

Nejprve se sejdete s odborníkem, který vám sdělí, o co se jedná a jaký je postup při montáži. Poté si profesionál změří vanu a navrhne vám ona řešení, které zkonzultujete, abyste došli k finálové verzi nové vany. Odborník může mít k dispozici i vzorky, takže se se vším budete moci ihned seznámit. Poté je zapotřebí nalézt produkt, který bude vám určený a tím pádem se pak může namontovat. Co se týká výběru akrylu, tak si ukážeme dvě možnosti.

První variantou je podoba. Která kopíruje vanu, kterou jste měli doposud. To znamená tvar, otvory odpad a přepad, má stejné prolisy i rozměry a podobně. Daný typ se po ořezání přizděných stran a zkoušky, zda opravdu vše pasuje, vloží na rozmíchané dvousložkové lepidlo, které je nanesené na původní vaně. Pak se přišroubují nové odpadní vývody a do vany se napustí voda. Ta díky své váze a tlaku přitlačí vložku ke stěnám vany, čímž se dokonale vše utěsní. Rovněž se zabrání stékání lepidla. Vložka je pak takhle zatížena 24 hodin. Následně jsou zaříznuté strany vložky ukončeny silikonem a je tedy provedeno spolehlivé těsnění.

Druhá podoba je pak typ, kdy se volí stejný materiál, ale jsou zde jiné rozměry. To je obdoba, kdy je vana v průměru o 1 až 3 cm menší než původní produkt. Je to tím, že se nový výrobek dává do stavební pěny a pro zvýšení nosnosti je odspoda postříkán skelným vláknem, aby byla stabilita zajištěna. Stejně tak se po této montáží napustí vana vodou a nechá se usadit po dobu 24 hodin. Opět se provedou poslední ořezy a zajistí se těsnění.

Nezbytností všech prací je pak samozřejmě kontrola všech vývodů a napojení, aby vše spolehlivě fungovalo. Celá montáž sama o sobě trvá asi čtyři 4 hodiny.

Renovace van - Děčín

Krycí lišty na vanu

To je velmi podstatný produkt, protože se zabraňuje zejména protékání vody. A jistě pochopíte, že když pak bude voda někde v uzavřeném prostoru pod vanou, tak nebude mít ani šanci se odpařit, tudíž zde budou problémy přetrvávat. Čili krycí lišty jsou vhodné pro těsnění. Mají ale i estetický efekt, kdy jsou jakoby třešinkou na dortu, co se týká zdobnosti vany. Ta je takto ukončena a vše působí více upraveně, vkusně hlavně čistě a o to především v koupelně jde. Lišty mohou být v kovové formě, což je další evokace čistoty, protože to je naleštěný kov a ten sám sobě má nejblíže k symbolu čista – živlu vody.

Jak šetřit vanu

Vana sama o sobě musí vydržet neskutečný nápor, takže to není choulostivý produkt, který musíte kdovíjak hýčkat. Jen si vezměte, že musí udržet různé typy vah lidí, musí ustát nápor tlaku vody, protože napuštěná voda má desítky kil (jde to až do stovek). Jen je dobré ji třeba nepoškrábat a také čistit. Jakmile se totiž usadí špína kolem spár, tak se časem tzv. zatvrdí a musíte ji odstranit silnými prostředky, což už zase vede k tomu, že musíte použít silná prostředek, který pak zanechá hlubší stopy a je to vidět. Občas proto použijte různé saponáty i ty bělící, ať se neztratí lesk a ona barva.

Mít kvalitní vanu, to je nejen dobré z hlediska toho, že budete mít pěkné zázemí, ale ještě si budete užívat ve vaně relaxaci. I to je dobré pro vaši psychiku, protože pokud odpočíváte ve vaně, která je plná škrábanců, tak vás vše všude dře a vy nemůžete odpočívat, jak sami chcete. Tím pádem se nabízí, že si vanu necháte renovovat. Jak vidíte, tak to jde velice jednoduše a navíc budete mít vkusný prvek, aniž byste museli kupovat celý výrobek. Nechte si proto upravit vanu tak, aby jste měli pohodlný kout, kde budete moci odpočívat a užívat. Výrobky vám vydrží dlouhou dobu, takže se nebojte, že renovace je na krátký čas. Akrylát je kvalitní materiál, který má všestranné využití. Proto volte tyto prvky, které jsou jednoduché a přitom účinné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8052 (extra-sluzby.cz#67)


Přidat komentář