Elektronická cigareta Ostrava Mariánské hory

Rádi byste přestali s kouřením? Možná už jste slyšeli o elektronické cigaretě. Elektronická cigareta může posloužit jednak při odvykání kouření, ovšem může to být také skvělá náhrada za cigaretu, pokud se ocitnete v nekuřácké společnosti.

Elektronickou cigaretu dnes používá čím dál více kuřáků a taktéž bývalých kuřáků. Zdá se, že je to velmi účinný způsob, jak nadobro skoncovat s kouřením klasických cigaret, které obsahují velké množství škodlivých látek. Oproti tomu elektronická cigareta obsahuje pouze nikotin bez škodlivých příměsí a bez toxinů vznikajících při kouření klasické cigarety. Elektronická cigareta má dvojí využití. Buď to může být vaše pomůcka na cestě k tomu přestat úplně kouřit, nebo ji můžete používat jako náhradu za klasickou cigaretu, pokud své přátele navštívíte například v nekuřáckém bytě či jinde, kde není vhodné kouřit.

Luxusní elektronické cigarety Black Street - eshop

Máte rádi kvalitu a luxusní zboží? Pokud ano, pak pro vás máme tip na elektronické cigarety Black Street, které jsou synonymem kvality, přitažlivého designu a perfektní funkčnosti. Elektronické cigarety této značky se od ostatních elektronických cigaret odlišují nejen svým luxusním provedením, ale také jedinečným způsobem dobíjení. Klasická elektronická cigareta se totiž nabíjí pomocí nabíječky, podobně jako třeba mobilní telefon. Elektronickou cigaretu** Black Street** postačí umístit do elegantní cigaretové krabičky (nabité) a cigareta se v ní sama dobije. Cigarety Black Street jsou dodávány již v sadě s touto nabíjecí krabičkou. Kromě toho Black Street nabízí také elektronickou „kusovku“, která není nabíjecí a jako taková je vhodná pro ty, kteří si chtějí elektronickou cigaretu nejdříve jen vyzkoušet. Luxusní elektronické cigarety Black Street si můžete prohlédnout a zakoupit na internetové adrese http://www.blackstreet.eu/objednavka/, kde také získáte podrobnější informace o výrobcích této značky.

Nabíjecí elektronická cigareta Black Street

Elegantní krabičku dodávanou v sadě s elektronickou cigaretou lze připojit na USB kabel a na displeji je pak možné díky ukazateli sledovat, zda je krabička nabitá. Když krabičku budete mít někde s sebou, displej vám vždy ukáže, kolik baterie ještě zbývá. Když budete chtít elektronickou cigaretu nabít, jednoduše ji vsunete do krabičky a cigareta se ihned začne nabíjet.

Elektronická „kusovka“ Black Street

Elektronická kusovka Black Street je elektronická cigareta, kterou nelze dobíjet. Tato elektronická cigareta je levnější než klasická nabíjecí elektronická cigareta, a proto je vhodná pro každého, kdo si chce elektronickou cigaretu zatím jen vyzkoušet. I elektronická „kusovka“ však vydrží velmi dlouho, ne jen pár minut jako obyčejná cigareta. Elektronická kusovka umožňuje až 800 potáhnutí, což se rovná přibližně 4 krabičkám obyčejných cigaret.

Proč dát přednost elektronické cigaretě?

Elektronické cigarety neobsahují zdraví škodlivý dehet a další škodliviny vznikající při spalování, ale pouze čistý nikotin. Výhodou moderních elektronických cigaret je navíc to, že množství nikotinu si lze navolit, takže svou závislost na něm tak můžete snadno postupně snižovat. Pro ty, kteří již závislost na nikotinu překonali, ovšem stále mají potřebu „něco“ držet v ruce, je vhodná elektronická cigareta bez nikotinu, která vydává pouze čistou páru.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8104 (extra-sluzby.cz#219)


Přidat komentář