Hodinový manžel - Bojkovice

Hodinový manžel má vždy čas. Vše umí, vše opraví, veškeré práce zvládá na jedničku. Na nic se nevymlouvá, naopak dokáže poradit i přijít s originálním nápadem, který daný problém vyřeší. A nakonec po sobě i uklidí.

Stačí jen zavolat

Opravdu. Pokud potřebujete pomoci s opravami, úpravou nebo menší rekonstrukcí či údržbou vašeho bydlení, stačí si najít hodinového manžela a zavolat mu. Pak se již dohodnete na termínu i požadované službě a samozřejmě ceně. Hodinový manžel je po všech stranách velice výhodná profese. Má určitá pravidla, jako je slušnost, rychlost, preciznost, stejně jako to, že po sobě uklidí. Rozhodně neuslyšíte obligátní větu: „A co oběd a kafíčko?“ Hodinový manžel je zkrátka** profesionál.**

Živnost hodinový manžel

Jde o poměrně mladou profesi, která vznikla na základě originálního nápadu v Rusku. Jako problém se tam objevil nejen nedostatek údržbářů, ale i zručných manželů, kteří dokáží ve svém domově ledacos spravit či upravit. Jedna podnikavá žena tak dostala nápad a vznikla profese hodinový manžel. Počáteční strach, zda se nápad ujme, byl velmi rychle překonán. Hodinový manželé byli tak vytížení, že nestíhali plnit objednávky. A věhlas nové profese se začal šířit do dalších států.

Výjimečnost profese hodinový manžel

Že jde o profesi výjimečnou, poznáte nejen z popisu širokého rozsahu pracovních činností, ale především ze spokojenosti klientů a po vyzkoušení** i té vaší.** Čím je tedy hodinový manžel výjimečný? Tak především přístupem. Nehledá problémy, ale řeší je. Nehledá nejdražší řešení, ale optimální, které bude splňovat veškeré požadavky. Je přesný, dochvilný a slušný. Je to kutil. Tedy profesionál, kterého baví práce, který u práce přemýšlí, navrhuje řešení a také je uvádí do praxe. Zná moderní metody i ty starší. Je manuálně zručný, trpělivý a ochotný. A navíc po sobě uklidí všechen nepořádek.

Služby hodinového manžela nejen pro ženy

Nenechte se však mýlit historií hodinového manžela. Dnes již své služby nenabízí pouze ženám. Objednat si služby hodinového manžela může každý, kdo je potřebuje. Klidně to může být i muž. Muži také potřebují pomoci s bydlením, obzvlášť pokud jsou velmi pracovně vytíženi, málo manuálně zruční nebo prostě jen jim neslouží síly nebo zdraví.

Drobné opravy a údržba

Objednat si drobné opravy a údržbu bydlení se vyplatí naráz. Doporučuje se zapisovat si, co vše je zapotřebí, a pak si pozvat hodinového manžela. Vyplatí se to z hlediska finančního i časového. Ale neberte to jako nutnost. Ucpe-li se vám odpad, pak samozřejmě nečekejte a volejte svého hodinového manžela ihned. Celkově se vyplatí dělat údržbu s pomocí hodinového manžela** tři krát ročně**. A to na podzim, před počátkem zimy, kdy je zapotřebí zkontrolovat vše, co se týká topení, i** zazimování** zahrad, bazénů, jezírek, nářadí, oken a dalšího. Pak na jaře, kdy se zase musí uvést spousta věcí do provozu pro teplé období. A v průběhu léta, kdy se řeší pravidelná údržba.

Malé rekonstrukce

Poněvadž je většina hodinových manželů opravdu** zručná** a ovládá mnoho** profesí**, je dobré využít jejich služeb při** menších rekonstrukcích**. Je to výhodné již z hlediska jejich přístupu. Sami si vše připraví a také po sobě uklidí. A to vám žádný specializovaný řemeslník nenabídne. Potřebujete-li tedy rozšířit, upravit nebo přestavět své bydlení, je dobré objednat si služby hodinového manžela. Výhodné to je také z** finančního** hlediska. Většina hodinových manželů na velké zakázky dává slevu. A to dosti podstatnou. Zde tedy bez nadsázky platí kvalitní práce za výbornou cenu. Co se týká** materiálu**, i ten obstará hodinový manžel. Stačí se domluvit na objednávce a on již ostatní zajistí. Není pro něho problém jakákoli zednická nebo** obkladačská práce**, stejně jako montáž sádrokartonu nebo pokládka nových podlah. A pokud máte problém s cenovou výší rekonstrukce, pak není problém dohodnout se na postupné realizaci, podle vašich potřeb.

Malování a natírání

Říká se, že než malovat je lépe se přestěhovat. To však nemusí být vůbec pravda. Celé pořekadlo vzniklo na základě velkých příprav obydlí před malováním a pak následného úklidu. Dnes si můžete samozřejmě za velké peníze nechat vymalovat na klíč. Je to efektní a rychlé, ale opravdu drahé. Hodinový manžel vám vymaluje stejně dobře, levněji, uklidí a ještě bude příjemný. Hodinový manžel totiž je řemeslník, jehož podstatou je pomáhat. I když za peníze. A tak malování i natírání s hodinovým manželem není vůbec stresující. Vaše obydlí připraví na malování, vymaluje podle vašeho přání. Samozřejmostí je vyzkoušení jednotlivých barevných odstínů, a nakonec také uklidí a dá nábytek na své místo. Nezapomene ani pověsit obrazy, garnýže a další věci, o které požádáte.

Nábytek a jeho opravy

Ne každý rád mění nábytek. Ale, co když nábytek začíná mít problémy s panty, se zavíráním. I zde se můžete obrátit na hodinového manžela. Na základě svých zkušeností vám dá nábytek do pořádku. Pokud to nebude možné na místě, odveze si ho do dílny a po opravě vám ho doveze zpět. A rozhodnete-li se pro novou povrchovou úpravu nábytku, tak s tím vám hodinový manžel může pomoci také. Stačí vybrat druh povrchu a vaše bydlení prokoukne.

Zalomený klíč

Může se vám stát, že si zabouchnete dveře nebo v zámku** zalomíte klíč**. A co teď. Nejlépe pokud u sebe máte kontakt na svého oblíbeného hodinového manžela. Stačí mu zavolat a on vám pomůže. Určitě vás nenechá stát na ulici. Pomůže vám i s výměnou zámku, klik u dveří, oken i balkonu.

Rozbité sklo

Vítr je někdy opravdu škodolibý. Bouchne s dveřmi nebo oknem a sklo se hned sype. Zamést střepy je to nejmenší. Horší je to s výměnou skleněné tabule. Zde se opět můžete obrátit na hodinového manžela a on vše zařídí za vás.

Jaká je pracovní doba hodinového manžela?

No přece** podle potřeb zákazníka**. Ne, že by** hodinový manžel** neměl soukromí nebo neodpočíval. Ale v závislosti na vážnosti problému vám pomůže i o víkendu nebo ve svátek. A větší služby vám provede na základě vašich potřeb. Často si tak ani nemusíte brát dovolenou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8093 (extra-sluzby.cz#181)


Přidat komentář