Hodinový manžel - Břeclav

Kdo z nás někdy nepotřeboval pomoc v domácnosti? A nemyslíme tím umytí nádobí, vynesení smetí, pověšení prádla apod. Ne v každé domácnosti jsou zručné a šikovné ruce, které si poradí s drobnými, ale i složitějšími odbornými pracemi.

Co naplat, domácím kutilem se povětšinou nerodíme. A tak, pokud v rodině chybí všestranný domácí kutil, může zbytečně dojít k hádkám, ale také smutku, zranění aj. Ovšem díky hodinovému manželovi k uvedenému vůbec nemusí dojít. Hodinový manžel totiž zastoupí domácího kutila. A co si budeme povídat, není domácí kutil, jako domácí kutil. Celá řada kutilů by mohla hned z fleku účinkovat ve známém večerníčku dvou „šikulů“, kteří se neohroženě pouštěli do lecjaké práce, aniž by s ní měli zkušenosti a disponovali potřebnými vědomostmi. Hodinový manžel pak v těchto případech ne jen zastupuje, ale naopak převyšuje domácího kutila.

S hodinovým manželem ušetříte nervy, čas, ale i peníze. Stačí si jen vybrat vhodného hodinového manžela, který zastane škálu prací, kterou zrovna poptáváte. A co víc, hodinového manžela nemusíte oslovit jen jednorázově. Díky jeho rozmanitosti a šířce nabízených služeb, se může stát Vámi vybraný hodinový manžel, tzv. rodinným hodinovým manželem. Což jistě není k zahození. Vždy, když se něco v domácnosti pokazí aj., budete vědět, kam a na koho se s důvěrou obrátit.

Pojďme se nyní věnovat službám, které můžete poptávat u hodinového manžela.

Drobné, rozsáhlé i odborné práce hodinového manžela

Již výše jsme zmínili, že na hodinového manžela se můžete obrátit s celou škálou prací. Práce je však možné rozdělit na drobné, které nevyžadují mnoho odborných znalostí, „pouze“ zručnosti a pečlivosti. Další práce jsou pak již odborného rázu. Ty opět mohou být drobné, nebo rozsáhlé. U odborných prací je pak zapotřebí nejen výše uvedené šikovnosti a pečlivosti, ale také znalostí toho daného oboru. Kdyby tomu tak nebylo, pak by se z hodinového manžela spíše stal kutil, který „zkouší a tipuje“, zda práce kterou udělal, je dobře vyhotovená.

Nabídka služeb hodinového manžela

Nyní se konkrétně podíváme na práce, na které se hodinoví manželé specializují. Jen je ještě třeba poznamenat, že škála prací, která se vyskytne v domácnosti, je opravdu rozmanitá. A tak málokterý hodinový manžel obsáhne veškerou možnou práci. Dopředu se tedy informujte u Vámi vybraného manžela, zda Vám může pomoci s Vaší poptávanou prací. Celá řada hodinových manželů má své webové stránky, na kterých uvádí nabízené služby. Zde je třeba poznamenat ještě jednu informaci, a to, že opět uvedený výčet nemusí být kompletní, a to z důvodu právě velké rozmanitosti prací. Nic tím tedy nezkazíte, pokud vybraného hodinového manžela budete kontaktovat s dotazem, zda by Vámi poptávanou práci mohl udělat, či nikoliv.

Práce, které jsou zapotřebí v koupelně

Vzhledem k rozmanitosti prací, kterou nabízí hodinoví manželé, můžeme obrazně jít místnost po místnosti. Nahlédneme do nich s cílem zjištění, které práce můžete u hodinového manžela poptávat.

Velmi frekventovaným prostorem je bezpochyby koupelna. Zde se najde nemalá škála prací pro hodinového manžela.

Co se týká koupelny, tak na hodinového manžela se můžete obrátit s výměnou a montáží vodovodních baterií – opravou těsnění – výměnou těsnění - instalací pračky – instalací umyvadla – montáží vany – montáží sprchového koutu – obložením umakartového jádra obkladačkami – výměnou dlažby – vymalováním – instalací topného koupelnového žebříku – instalací koupelnové skříňky aj.

Práce, které jsou zapotřebí na toaletě

Také toaleta je velmi frekventovaným místem. Zde sice není výčet potřebných prací tak značný, jako v porovnání s koupelnou. Ovšem to neznamená, že se zde práce „nenajde“. Co se týká toalety, tak na hodinového manžela se můžete obrátit ve věci montáže toalety – montáže bidetu – opravy splachování – výměny podlahové krytiny – obložení umakartového jádra obkladačkami – vymalování aj.

Práce, které jsou zapotřebí v obývacím pokoji

Obývací pokoj je místem, kde my dospělí relaxujeme, ale také trávíme společný čas s dětmi, díváme se na oblíbený film, posloucháme hudbu aj. i v obývacím pokoji je nemalý prostor pro práci hodinového manžela.

Co se týká obývacího pokoje, pak zde si poradí hodinový manžel například s naladěním elektroniky – nastavením elektroniky – montáží satelitu – zapojením set top boxu – zapojením počítače – sestavením nábytku – výměnou podlahové krytiny – vymalováním aj.

Práce, které jsou zapotřebí v kuchyni

Kuchyň je královstvím každé kuchařky a kuchaře. Kuchyň není jen místem, kde se připravují chutné pokrmy. Je také místem, kde se rodina střetává při snídani, obědě, večeři, a to alespoň o volných dnech a víkendech.

Do kuchyně je zapotřebí vměstnat nejen kuchyňskou linku, ale také celou řadu spotřebičů, stůl se židlemi, osvětlením apod. Již z toho tak trochu vyplývá, že kuchyně bývá častým místem, kam zveme hodinového manžela za účelem pomoci.

Co se týká kuchyně, tak zde můžeme od hodinového manžela poptávat kupříkladu instalaci myčky – instalaci dřezu – zapojení a nastavení mikrovlnné trouby – zapojení sporáku (plynového, elektrického, kombinovaného) – výměnu a montáž vodovodní baterie – vyčištění ucpaného odpadu – opravu těsnění – odmrazení lednice a mrazáku – montáž nábytku – výměnu podlahové krytiny – obložení meziprostoru u kuchyňské linky obkladačkami aj.

Práce, které jsou zapotřebí v celé domácnosti

Máme zde ještě práce, které se mohou vyskytnout de facto v každé místnosti, ať už se jedná o předsíň, dětský pokoj, koupelnu, obývací pokoj apod. k takovým pracím se řadí například výměna žárovek – sundání lustrů (za účelem očisty) – montáž svítidel (lustrů, lamp, lampiček) - výměna vypínačů – výměna zásuvek – výměna podlahové krytiny – vymalování – vytapetování – výměna dveřních zámků – oprava dveřních zámků – natření dveřních zárubní – natření oken – přidělání garnýží – přidělání obrazů a obrázků - přidělání zrcadla – přidělání poliček – pomoc se stěhováním aj.

Kromě výše uvedených prací, jsou zde další práce spojené s přilehlým pozemkem Vašeho domu, ale také chaty, chalupy. Řeč je o zahradě. Od některého z hodinových manželů můžete tak poptávat například sečení trávy – upravení cestičky – upravení příjezdové cesty k domu.

K příjezdové cestě bezpochyby patří auto, nebo motorka, či kolo. V dnešní době se bez dopravního prostředku prakticky neobejdete. Aby nám však dopravní prostředek co nejdéle a nejspolehlivěji sloužil, je zapotřebí se o něj náležitě postarat. I v této věci se můžete obrátit na hodinového manžela. Ten si například poradí s doplněním oleje, chladicí kapaliny – umytím – výměnou plášťů u jízdního kola aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8081 (extra-sluzby.cz#141)


Přidat komentář