Hodinový manžel - Chvaleč

Potřebujete doma provést drobné řemeslnické práce, se kterými si sami neumíte poradit a stydíte se zavolat firmu, která by vás nejspíše odmítla? Obraťte se na hodinového manžela, který vám velmi rád vyhoví k vaší maximální spokojenosti.

Hodinový manžel – Chvaleč

Každý z nás někdy potřebuje doma s něčím pomoct, ať už s ucpanými odpady, se zednickými pracemi, s pokládkou podlahy nebo s mytím oken. A ne vždy máme po ruce někoho, kdo by nám s prací pomohl, když na ni zrovna nemáme čas, nebo si s ní nevíme rady. A právě od toho jsou tady pro nás hodinoví manželé.

Pokud jste z Chvaleče a okolí a hledáte schopného řemeslníka, který zastane širokou oblast prací, můžete se obrátit na pana Romana Vondráčka. Hodinový manžel pan Roman Vondráček nabízí pokrývačské práce, dále tesařské, sádrokartonářské a zednické práce. Oslovit ho můžete i v případě, když potřebujete provést pouze drobné řemeslnické práce, jako je např. montáž poličky nebo jiného nábytku, stěhování, výměna žárovky, oprava kohoutku, položení dřevěné podlahy a mnoho dalších. Pan Roman Vondráček provádí veškeré práce kvalitně a můžete se na něj spolehnout, že na zavolání vždy přijede a pokusí se vás problému co nejlépe a nejrychleji zbavit. Panu Romanu Vondráčkovi můžete zavolat na telefonní číslo: +420 737 291 604 nebo použít emailovou adresu: Voras68@atlas.cz.

Služby hodinového manžela

Hodinový manžel je skvělý pomocník pro domácí práce, do kterých se vašemu manželovi nechce. Pokud potřebujete novou zásuvku, vyměnit dlaždičku, připravit zahradu na zimu nebo zavěsit lustr, využijte služeb hodinového manžela. Hodinový manžel se vám nebude vymlouvat, že nemá na takové prkotiny čas. Navíc hodinovému manželovi nemusíte prát, vařit, ani žehlit.

Odkud pochází hodinový manžel?

Nápad v podobě Hodinového manžela vznikl v Rusku, že si začali lidé dělat ze své šikovnosti živnost. Služba s názvem Hodinový manžel se velmi rychle stala hitem a stejně velké oblibě se těší i u nás. První hodinový manžel u nás byl z Brna a s tímto řemeslem začal v roce 2005. Vzhledem k tomu, že byl o služby velký zájem, hodinoví manželé se rozmnožili do celé České republiky a svědomitě plní úkoly, které jim jejich zákazníci zadají. Hodinového manžela může dělat kdokoliv, kdo je opravdu hodně zručný, šikovný, a vyučený v řemeslnickém oboru. Často bývají hodinovými manželi původní elektrikáři, ale také pokrývači, stolaři, apod. Každý hodinový manžel má ve své nabídce okruh prací, které zvládne na výbornou a které tedy i nabízí. Proto pokud potřebujete provést nějakou specifickou, složitější práce, dopředu se s hodinovým manželem dohodněte, zda provádí i vámi požadované práce.

O jaké práce je největší zájem?

Nejčastěji se na hodinového manžela obracejí ženy, kterým je kolem 50ti let, které bydlí sami, ať už se jedná o ženy rozvedené nebo vdovy, ale přibývají i manželky podnikatelů, kteří nejsou často vzhledem ke své pracovní vytíženosti často doma, nebo na drobné řemeslnické práce nemají čas nebo náladu. Na hodinové manželi se také obracejí ženy, které jsou např. na svého manžela naštvané, protože není schopný jim něco opravit a rozbitá a nepoužitelná věc doma leží ladem. Ovšem nejen ženy, ale i muži využívají služeb hodinového manžela a to zpravidla takových, kteří nemají ke kutilství zrovna sklony. Největší zájem u hodinového manžela je po montáži nábytku, ale také dozařizování bytů a domů, nebo instalací různých doplňků do koupelny, do kuchyně, nebo zprovoznění osvětlení. Mnoho lidí volá kvůli elektřině, ať už chtějí namontovat zásuvky, vypínače nebo osvětlení, či jiné elektrikářské práce. Lidé se také na hodinového manžela obracejí v případech, kdy potřebují dodělat věci po řemeslnících, kteří svou práci odbyli, neudělali kvalitně, nebo třeba už nepřijeli věc dodělat, přesto že to slíbili. Toto jsou docela často jevy. Hodinový manžel je zvyklý i na práci na zahradě, na úklid domu nebo na položení podlahové krytiny. Hodinoví manželé zvládnou opravdu téměř vše, na co vy si sami doma netroufnete.

Při některých pracích je potřeba se s hodinovým manželem předem dohodnout na obhlídku prostoru, kde bude provádět své služby. Zpravidla se jedná o ty služby, při nichž bude potřebovat speciální materiál, který nevozí běžně u sebe a u kterého je nutné všechno poměřit, prozkoumat, apod.

Je možné služby hodinového manžela reklamovat?

Samozřejmě se i hodinovému manželovi může stát, že se něco nepovede přesně podle přání zákazníka, nebo že materiál, který hodinový manžel dodal a použil, bude závadový apod. Proto se v naprosté většině případů můžete setkat s tím, že vám hodinový manžel bez výhrady vystaví doklad o provedených pracích, případně doklad o materiálu, který nakoupil. Hodinový manžel vám také poskytne záruku na svou práci, a pokud je závada způsobena hodinovým manželem, měl by ji odstranit.

Pokrývačské práce

Jaká bude kvalita pokryté střechy, závisí zejména na vhodně zvolené krytině a také na precizní práci toho, kdo střechu pokrývá. Je proto důležité oslovit zkušeného odborníka, který vám provede pokrývačské práce odborně a spolehlivě. Závěrečnou prací na každé střeše je pokládka střešní krytiny. To, jak je střešní krytina kvalitní a jak je položena, má vliv na funkčnost a životnost střechy. Mezi pokrývačské práce patří např. pokládka střešní krytiny, ať už pálené, betonové, živičné, asfaltové, plechové, aj. Odborník dokáže pokrýt jak plochou, tak i šikmou střechu všech možných typů. K pokrývačským pracím patří dále výměna střešní krytiny, což spočívá v odstranění stávající krytiny a položení krytiny nové. Dále sem patří rekonstrukce a opravy střech, kam spadají menší i větší opravy střech nebo kompletní rekonstrukce střech a montáže střešních oken, lávek, hromosvodů, aj.

Tesařské práce

Konstrukce každé střechy začíná prací tesařů. Pouze využitím služeb kvalitního tesaře, který postupuje dle platných předepsaných přepisů, můžete zajistit dlouhodobou stabilitu bezpečné konstrukce střechy. Každá konstrukce střechy musí být dostatečně stabilní a únosná. Pro tesařské práce vždy oslovte odborníka s dostatečnými zkušenostmi. Vždyť střecha je na domě snad nejdůležitější. Proto zde nešetřete a dejte si na výběru tesaře záležet. A jaké práce patří mezi práce tesařské? Zcela jistě sem spadá výroba a montáž klasických i vazníkových krovů, dále rekonstrukce vazeb poškozených krovů, impregnace a chemická ochrana krovů, podbití střechy z palubek, prken, atd., půdní vestavby nebo izolace střech.

Zednické práce

K zednickým pracím se řadí široké spektrum stavebních prací a to od malých stavebních úprav až po rozsáhlé stavební práce. Zedníci nabízí především pokládku obkladů, dlažby, provedení omítek, rekonstrukce bytových jader, domů, bytů, půdní vestavby a nástavby, základové desky, hrubé stavby, pokládku zámkové dlažby, zateplovací systémy, atd**. Zednické práce** jsou velmi důležité a stejně důležitý je i správný výběr zedníka. Jen kvalitní zedník dokáže váš byt zkrášlit, zútulnit a vy se v něm budete cítit opravdu příjemně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8095 (extra-sluzby.cz#189)


Přidat komentář