Hodinový manžel - Kryštofovo Údolí

Hodinový manžel dokáže udělat vše, co vám slíbil manžel nebo přítel, ale již nesplnil, ač toho o práci tolik namluvil. Hodinový manžel je všestranný a šikovný muž, který vám s každou prací poradí, provede a sežene veškerý materiál.

Hodinový manžel - Kryštofovo Údolí

Opravdový odborník se pozná podle toho, že si poradí skutečně se vším, jeho práce jsou kvalitně odvedené, bez zbytečných průtahů a navíc je k sehnání vždy, když ho zrovna potřebujete. A právě takovým je i pan Petr Mlejnek. Petr Mlejnek provádí údržbu a opravy rodinných domů, bytů a chalup, nabízí veškeré opravy nábytku včetně starožitného, dále poskytuje svářečské**, truhlářské a zámečnické práce, sekání zahrad, výrobu plotů, pergol a zahradních altánů**, samozřejmostí je pro něj výroba bazénů včetně jejich údržby, výroba dřevěných schodů, stěhovací práce a poradenská činnost při rekonstrukcích a koupi starých chalup. Sami vidíte, že nabídka jím poskytovaných prací je opravdu široká. Velkou výhodou je, že všem pracím opravdu rozumí a provádí je na základě svých dlouholetých zkušeností. ** **

Pana Mlejnka však můžete oslovit také z důvodu žádosti o výrobu monolitických betonových základů pro rodinné domy včetně stěn a podlah s uložením betonářské oceli, pro výstavbu rodinných domů, výrobu dřevěných plotů, schodišť, pokud chcete položit dřevěné podlahy, obklady z palubek, vyrobit nebo opravit roubené objekty včetně poradenství. Provede výrobu branek, vrat a jejich opravy. ** **

Telefonní číslo na firmu pana Petra Mlejnka je +420 737 509 975 a emailová adresa je: petrmlejnekcz@seznam.cz. Chcete-li se dozvědět podstatně více o této profesionální firmě a prohlédnout si fotogalerii jejich kvalitní práce, podívejte se na internetové stránky firmy Petr Mlejnek: http://www.peml.webnode.cz.

Kdo je hodinový manžel?

Hodinový manžel by měl zvládnout vše, co zrovna potřebujete. Práce hodinového manžela využívají všichni, kterým již přes všechny své povinnosti nezbývá čas na opravy a údržbu domu, bytu, nebo chaty či zahrady, nebo kteří takové práci nerozumí, a nebo prostě zrovna nemají ve své blízkosti nikoho po ruce, kdo by jim s opravou pomohl**. Hodinový manžel** je tu pro vás vždy, kdykoliv ho potřebujete. Jeho využití je opravdu snadné. Zjistíte např., že vám kape kohoutek, nebo že potřebujete přestěhovat nábytek, či položit podlahu, atd., vytočíte číslo na hodinového manžela a během chvilky je u vás a začne vaše požadavky řešit. Nezáleží na tom, jaké práce potřebujete, hodinový manžel zvládne snad cokoliv. Navíc veškeré práce provádí s úsměvem na rtu a snaží se vše provést k vaší maximální spokojenosti.

Hodinový manžel - všestranné služby

Hodinový manžel je celkem nový pojem a mnoho lidí si pod ním představuje zcela nesprávné činnosti, než skutečně hodinový manžel nabízí. Hodinový manžel má svou živnost založenou na všestranných službách a to jako pro domácnost, tak i pro stavby domů, atd. Hodinový manžel plně nahradí skutečného manžela, samozřejmě ne ve všem, ale jistě v tom, co se týká oprav nebo řemeslnických pracídomácnosti nebo ve firmě. V řemeslnických službách a jiných pracích poskytuje kompletní portfolio služeb a vy nemusíte mít obavy z toho, že pokud práci svěříte hodinovému manželi, že váš dům nebo byt jakkoliv bude trpět. Naopak, bude v těch nejlepších rukách, které o vaši domácnost můžou pečovat. Cílem hodinového manžela je hlavně to, aby byl zákazník spokojený a aby následně probíhala dlouhodobá spolupráce v oblasti jím nabízených služeb.

Výhody hodinového manžela

Využít služeb hodinového manžela je velmi pohodlné. Nemusíte se ho doprošovat, aby k vám přijel a pomohl vám s prací, jak se často setkáváme u jiných řemeslníků, kteří si zakázky vybírají a ne vždy se k nám chovají příjemně. Na hodinového manžela je vždy spoleh. Přijede vždy v předem dohodnutou dobu. Hodinovému manželovi nemusíte vařit a chystat pohoštění, aby lépe pracoval. A pro mnoho žen je forma hodinového manžela nejlepší formou manžela vůbec. Jedinou nevýhodou je, že hodinovému manželovi musíte za jeho práce zaplatit. Ale i tak vás tyto služby vyjdou podstatně výhodněji, než když oslovíte řemeslnickou firmu. Hodinový manžel zvládne nejen jednoduché opravy, ale i složitější rekonstrukce nebo stavby. Některé společnosti nabízející služby hodinového manžela jsou zaměřeny převážně i na stavební práce, na odborné elektromontáže a vůbec veškeré instalatérské činnosti. Jedno mají společné. Vždy budete s jejich službami spokojení. Vedle stavebních prací a prací v interiéru nabízí hodinová manžel i péči o zahradu. Pokud potřebujete posekat trávník, dříví nebo upravit a udržovat příjezdové cesty, či vyrobit pergolu, altán nebo zabudovat a udržovat zahradní bazén, i zde je výhodné obrátit se na hodinového manžela.

Kdy se obrátit na hodinového manžela?

Hodinový manžel nabízí kompletní spektrum řemeslnických prací a to nejen pro domácnost, ale také pro firmy. Na hodinového manžela se obraťte, pokud chcete mít záruku pečlivého a osobního přístupu ke každé zakázce a to i k té nejmenší, kterou by vám profesionální řemeslnické firmy odmítli udělat, protože by pro ně nebyla dostatečně lukrativní. Na hodinového manžela se neobracejte, pokud hledáte služby jiného charakteru, než jsou řemeslnické práce, jako např. mytí nádobí, společenský doprovod aj. ** **

Na hodinového manžela se obraťte v případě, kdy potřebujete vykonat jakékoliv práce většiny řemesel, také v případě, kdy vy nemáte k dispozici dostatečné vybavení pro určitou práci, neboť hodinový manžel je perfektně vybaven a připraven pro požadované práce. Pokud chcete dobře investovat peníze do své domácnosti, je zde další důvod, proč se obrátit na hodinového manžela. A také v případě, kdy potřebujete práce provést rychleji a odborněji, než zvládnete vy sami, přesto, že jste dobrými domácími kutily.

Drobné řemeslnické práce

Drobné řemeslnické práce může využít kdokoliv. Tedy jak ten, kdo teprve staví svůj dům nebo rekonstruuje kompletně své bydlení, tak i ten, kdo má byt či dům skvěle zařízený, ale prostě potřebuje někoho, kdo by provedl menší úpravu interiéru. Hodinového manžela, který nabízí drobné řemeslnické práce, můžete oslovit např. tehdy, pokud potřebujete upravit omítku, provést vrtání do zdi a následné zapravení zdi, ob ložení koupelny nebo položení dlažby do koupelky, pokud potřebujete položit dřevěnou podlahu nebo postavit ať už zděné nebo dřevěné přístřešky. Výhodou některých firem je, že nabízejí veškeré práce a proto vám odpadá starost s tím, obvolávat jednotlivé firmy a domlouvat si zvláštní termíny, aby byly nakonec všechny práce provedeny. Jak jistě víte, pokud se některá firma zaměřuje jen na jednu věc, musíte často objednávat zvlášť instalatéra, zvlášť zedníka, podlaháře nebo zámečníka.

Pokud máte zkušenosti s řemeslníky, také jistě dobře víte, že ne vždy přijedou na zavolání a co víc, častokrát nepřijedou vůbec, přesto, že jste si museli kvůli nim vzít dovolenou nebo se jinak omezovat. Poté je musíte dokola uhánět a urgovat, aby přijeli, a častokrát jejich práce nestojí za nic, natož přístup k vám. Proto pokud máte tu možnost, oslovte odborníky, kteří provádí podstatně více prací a kteří své práce provádí s radosti a jsou za práci vděční. A to vše splňuje hodinový manžel.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8088 (extra-sluzby.cz#170)


Přidat komentář