Hodinový manžel - Praha - Karlín

Potřebujete řemeslníka, který se nespecializuje pouze na jednu činnost, ale hravě a s úsměvem zvládne jakékoliv menší práce a to i ty nezajímavé? Oslovte hodinového manžela, který zvládne vše najednou a vy tak ušetříte čas i peníze.

Kdo to je hodinový manžel?

Pod pojmem hodinový manžel si můžete představit zručného domácího kutila, který poskytuje práce všeho druhu. Hodinový manžel vám dokáže opravit domácnost, také provést drobné opravy v kancelářích, na chatě, pověsí vám obraz, opraví kapající kohoutek, atd. Hodinový manžel má vlastní nářadí, tudíž opravdu nepotřebujete mít nic k dispozici. Má dostatek zkušeností, a můžete si být tedy jisti, že je vaše domácnost v dobrých rukou. Hodinový manžel zaručuje kvalitu a rychlost provedené práce. Hodinový manžel přijede kamkoliv, a stačí se s ním pouze domluvit na tom, jaké činnosti přesně potřebujete udělat. Hodinového manžela volí lidé, kteří potřebují udělat práci rychle a spolehlivě a také ti, které např. větší firmy odmítly, protože takové „prkotiny“ pro ně nebyly dostatečně lákavé. Díky volbě pro hodinového manžela můžete ušetřit peníze, čas, ale také nervy. Hodinový manžel vás bude dopředu informovat, kolik bude práce stát a jak dlouho vše potrvá.

Proč se obrátit na hodinového manžela?

Hodinový manžel je velmi dobrá volba pro případ, že potřebujete zrovna doma něco opravit a po ruce není váš manžel nebo nikdo, kdo by vám práci vykonal. Hodinový manžel je ideálním řešením, protože mu nemusíte prát, ani vařit, a prostě kolem něj nemusíte skákat, aby ve vaší domácnosti všechno fungovalo jak má. Bez jakýchkoliv řečí vrtá, opravuje, řeše, lakuje, montuje, …

Hodinovému manželovi stačí jen říct, že máte ucpaný záchod, že potřebujete namontovat žárovku a během chvilky je u vás a začne pracovat. Všechny tyto práce provádí rychle, ale zato kvalitně. Nebo potřebujete pomoct se stěhováním, s posunutím nábytku, s vymalováním bytu? Vždy udělá, co mu řeknete a bez odmlouvání a s úsměvem. Veškeré služby, do kterých se vám nechce, nebo je neumíte nebo zrovna nikdo ve vašem okolí nemá na ně čas, provede bez řečí hodinový manžel. A jeho ceny nejsou drahé.

Výhody hodinového manžela

Hodinový manžel je rád, když mu zavoláte a zadáte mu úkol. Hodinový manžel je příjemný, sympatický a žádná práce menšího druhu mu není cizí. Navíc hodinový manžel s vámi bude jednat jinak, než jak jste zvyklí od klasických řemeslníků. Jeho nemusíte přemlouvat, aby přijel v určitém termínu a aby si vůbec na vás udělal čas. Hodinový manžel je opravdu ochotný, vstřícný a zdvořilý. A je velmi dobré vědět, že na druhém konci telefonního drátu je člověk, který si opravdu váží práce. Další výhodou hodinového manžela je, že se vždycky termínově přizpůsobí vám, vašim potřebám, nikoliv vy jemu, jak to bývá u řemeslníků. A můžete se spolehnout na to, že datum i čas hodinový manžel skutečně dodrží. V případě, že zadáte hodinovému manželovi hodně práce nebo nějakou větší zakázku, nebuďte vyplašení, pokud vám na dveře zaklepe více takových manželů. Díky tomu, že si hodinový manžel přizve na pomoc dalšího hodinového manžela, bude celková práce provedena za kratší dobu, budou se navzájem doplňovat, aby pokryli všechny práce.

Další výhody hodinového manžela

Hodinový manžel si poradí s širokým okruhem prací. Dokáže vybudovat plynovou přípojku, zrekonstruovat elektrické vedení a prostě zvládne všechny mužské domácí práce, mezi které se řadí opravování, stěhování, vrtání, montování a sestavování nábytku. Ovšem hodinovému manželovi není cizí ani mytí oken, podlah, sekání dřeva, trávníku, ořezávání stromů, čistění okapů, také vám v případě potřeby odveze auto do servisu, zajede natankovat, atd. Vaše přání je hodinovému manželovi rozkazem. Hodinový manžel působí velmi příjemně a nemusíte se bát, že by vám zaneřádil vaši domácnost. Chodí čistě oblékaný a po domě se pohybuje v přezuvkách, návlecích a v žádném případě nečeká, že automaticky dostane pivo, kávu nebo něco na zub. Hodinový manžel si nedělá pracovní přestávky, protože zrovna v době oběda potřebuje zajet do restaurace nebo domů na oběd nebo shlédnout oblíbený televizní pořad. Hodinový manžel se snaží pracovat tiše, aby vás nijak nerušil. Navíc po sobě hodinový manžel pečlivě uklidí.

Hodinový manžel přijede na zavolání a to i v jakoukoliv dobu. Může vás taky potkat nečekaná havárie např. v důsledku toho, že vás vytopí sousedé, že vám vypadnou pojistky, apod. a vy zrovna potřebujete mít všechno v pořádku, protože čekáte návštěvu, jedete na dovolenou, atd. Hodinový manžel dokáže i opravit věci, které byste už měli v plánu vyhodit nebo jít vrátit do obchodu.

Pro koho jsou služby hodinového manžela určeny?

Možná se domníváte, že služby hodinového manžela využívají pouze osamělé ženy, které si nevědí s domácími pracemi rady, nebo ženy, jejichž manželé jsou na práci leví anebo líní. Omyl. Na hodinového manžela se stále častěji obracejí i muži. A ne jen proto, že by nějakou práci neuměli, což také neradi přiznávají, ale i z důvodu, že na práci nemají čas, neboť jsou hodně pracovně vytížení, nebo že čas, který by věnovali stěhování nebo montování kuchyně raději stráví příjemnější ve společnosti rodiny, přátel, sportem nebo jinak. Nejlepší je, pokud vyberete takového hodinového manžela, na kterého budete mít kladné doporučení buď od známých, od přátel nebo např. z inzerátu či internetu. Pokud vás zajímá cena hodinového manžela, jistě počítejte s cenou nižší, než jakou si bere řemeslník. Záleží však na hodinovém manželi. Někteří si nechávají platit od hodiny, někteří dle složitosti úkolu. Není však nic jednoduššího než se s hodinovým manželem dohodnout na všech podrobnostech dopředu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8086 (extra-sluzby.cz#164)


Přidat komentář