Hodinový manžel - Roztoky

Ať už potřebujete doma provést jakékoliv drobné práce, umýt okna, vysát, položit podlahu, opravit schodiště, natřít parapety nebo posekat trávu, vždy vám vyjde vstříc odborník na tyto práce a tím je hodinový manžel.

Hodinovým manželem je člověk, který je všestranně nadaný a dokáže mnoho řemesel. Hodinový manžel je pomocník i přítel rodiny, který nabízí a provádí práce, na kterého jeho zákazníci sami nestačí. Důvodů, proč zavolat hodinového manžela, je hned několik. Hodinový manžel je opravdu na práci šikovný. Než mluví, raději pracuje. K dispozici má své veškeré potřebné nářadí, proto se nemusíte strachovat, že doma nic nemáte, nebo že nevíte, jaké vůbec nářadí je potřeba pro váš požadavek. Hodinový manžel pracuje precizně a svou práci nikdy neodbude. Navíc po sobě vždycky uklidí, s čímž se u klasických řemeslníků setkáme jen ojediněle.

Hodinového manžela využívají slečny nebo dámy, jejichž partner je často zaneprázdněn nebo prostě zrovna není doma, když je potřeba něco spravit nebo namontovat. Také matky, které jsou s dětmi sami, rozvedené ženy, kterým chybí pomocná mužská ruka v domácnosti, důchodkyně nebo každý, kdo prostě nemá nikoho po ruce na pomoc s domácími pracemi. Hodinový manžel zastane velké množství práce od výměny baterie, přes položení podlahy, až po montáž a stěhování nábytku.

Hodinový manžel – Roztoky

Potřebujete-li v domácnosti provést drobné domácí práce a nevíte si s nimi rady nebo na ně prostě a jednoduše nemáte čas, můžete oslovit hodinového manžela, který nabízí opravu nebo výměnu elektrospotřebičů, opravy zásuvek, vypínačů, výměnu nebo montáž lustrů, dále nabízí opravy odpadů, přidělání poliček, práce na zahradě všeho druhu, pomoc s velkým nákupem, mytí oken, úklid domácnosti, péči o seniory poskytovanou diplomovanou zdravotní sestrou, pokládku plovoucích podlah, renovaci schodů a mnoho dalších služeb. Všechny nabízené služby jsou prováděny na vysoké úrovni a pouze ke spokojenosti zákazníků.

Kdo je a čím se živí hodinový manžel

Hodinový manžel představuje téměř novou živnost toho, co většina šikovných kutilů zvládne jedna dvě, ale doposud na tyto schopnosti neexistovalo žádné jednoduché pojmenování. Hodinový manžel je muž, který sice nenahradí profesionála v daném oboru, nicméně dokáže zvládnout mnoho věcí od mnoha různých profesí. Veškeré jím nabízené práce dokáže provést kvalitně, dobře a hlavně odpovědně. Hodinový manžel je shrnutí všech dovedností, které jsou často blízké šikovnému muži, kterého baví řešení technických problémů.

Předpoklady pro výkon profese hodinového manžela

K tomu, aby člověk mohl kvalitně řemeslo hodinového manžela vykonávat, je důležité, aby byl manuálně zručný, technicky nadaný a trpělivý. Muž vykonávající tuto práci by měl být znalý trendů, co se bydlení týká. Také musí umět naslouchat přání svého klienta a jeho cílem by mělo být to, aby mezi jím a klientem vznikl na základě vzájemné spokojenosti dlouhodobý svazek a klient se na něj s důvěrou obracel i do budoucna. Hodinový manžel by měl zcela jistě investovat do dobrého vybavení, velmi důležitý je přístup ke klientům, a vždy se vyplatí ochota a vlastní aktivita. Mezi často žádané práce patří montáže nábytku a drobné bytové úpravy, jako jsou prasklé žárovky a ucpané odpady. Nejčastěji se tedy využívají práce spojené s montováním, truhlářstvím a malířstvím. Také elektrikářské práce a instalatérské. Cílovou skupinou není pouze osamělá žena, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale klientem může být opravdu kdokoliv, komu čas, nezručnost nebo priority nedovolují udělat si věci sám.

Opravy elektrospotřebičů

Jestliže se vám doma pokazil nějaký elektrospotřebič a hledáte někoho, kdo by vám jej opravil, zavolejte hodinovému manželovi. Hodinový manžel dokáže zpravit snad všechny elektrospotřebiče, mezi které patří mimo jiné pračky, myčky, sušičky, elektrické sporáky, varné desky, digestoře nebo trouby a to bez ohledu na jejich značky nebo typy. Hodinového manžela nemusíte volat pouze v případě poruchy elektrospotřebiče, ale také tehdy, potřebujete-li původní elektrospotřebič vyměnit za nový. V případě zájmů by měl být hodinový manžel schopen a ochoten poskytnout poradenství při řešení oprav nebo výběru nového modelu elektrospotřebiče. Pokud vás zajímá, jakým způsobem bude probíhat oprava vašeho elektrospotřebiče, není nic jednoduššího, než se na vše hodinového manžela zeptat. Ve většině případů dochází k opravám přímo u klienta doma. Vždy se ovšem vychází ze složitosti opravy. Celkovou opravu se snaží provést hodinový manžel v co nejkratší době, abyste nebyli nefunkčností elektrospotřebiče omezeni a mohli nadále plně využívat vaši domácnost.

Práce na zahradě

Zima je za dveřmi a s ní i mnoho zahradních prací, které je potřeba udělat než napadne sníh. Uprostřed podzimu je nejvyšší čas začít s úklidem zahrady a zabezpečením celé zahrady před zimou. Ještě pořád se sklízí úroda, ale už je potřeba i pohrabat listí na zahradě, naposledy posekat trávu, posbírat opadané ořechy, zastřihnout keře a větve stromů nebo zasadit trávník či posekat dříví. Možnosti hodinového manžela, jak pomoci s údržbou a pracemi na zahradě, jsou velmi flexibilní, vždy podle požadavků klienta. Můžou sem patřit i práce typu nátěru plotů a zahradních domků, lehké pozemní úpravy, plení záhonů, sadba rostlin, sečení trávy, postřik všeho druhu, doprava sazenic, mulčovací kůry apod. Hodinový manžel vždy disponuje vlastní technikou, proto je jeho nabídka pro vás výhodná, neboť nemusíte potřebnou techniku složitě shánět, kupovat nebo si půjčovat.

Odklízení sněhu

Hodinový manžel si dokáže poradit i s napadaným sněhem. Zejména tyto služby využívají lidé, které nemají čas na pravidelné odklízení, neboť chodí do práce, starají se o děti nebo jejich zdravotní stav jim tuto práci neumožňuje, a přesto potřebují mít sníh odklizený, aby nedošlo k úrazu. Odklízení sněhu můžete po hodinovém manželovi žádat buď jednorázově nebo pravidelně v dohodnutých dnech a časech. V případě náhlé sněhové kalamity je hodinový manžel schopen začít s odklízením sněhu téměř okamžitě. Jeho práce nejsou v tomto směru omezeny pevnou pracovní dobou, ani dnem v týdnu. Sníh vám hodinový manžel odklidí klidně i v sobotu večer.

Mytí oken

Jednou za čas je potřeba důkladně umýt okna. Vzhledem k tomu, že se jedná o práci dosti nezáživnou a zdlouhavou, je vždy lepší, když se nabídne někdo, kdo okna umyje za nás. Jestliže nemáte ve svém blízkém okolí nikoho, kdo by vám s touto nelákavou prací pomohl, jistě vám rád vyjde vstříc hodinový manžel, který pracuje rychle, kvalitně a levně. Hodinový manžel vám umyje okna, ať už se jedná o jejich běžné znečištění, tak i po malířských, řemeslnických nebo stavebních pracích, apod.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8089 (extra-sluzby.cz#172)


Přidat komentář