Hodinový manžel - Rychnov nad Kněžnou

Hodinový manžel vám dokáže díky svým schopnostem a spolehlivosti významně ušetřit čas, nervy a peníze. Potřebujete-li někoho, kdo ovládá širokou oblast řemeslnických prací, obraťte se na hodinového manžela.

Proč zavolat hodinovému manželovi?

Jestliže jste někdy v minulosti využili služeb instalatéra, zedníka, elektrikáře, nebo jiného řemeslníka, jistě jste si všimli, že každý si za své služby účtuje zcela jiné sazby. Některý si nechává platit od hodiny, jiný od metru čtverečného, atd., ale v závěru se konečná částka podstatně liší od jiných řemeslníků. U hodinového manžela je tomu jinak. Ten si účtuje vždy jednotnou cenu, proto když mu zavoláte, již dopředu víte, kolik vás to bude stát. Často přitom nezáleží na tom, jaké úkony od něj budete potřebovat. Zpravidla bývá u hodinového manžela nejdražší první hodina jeho práce, někdy žádá hodinový manžel příplatek za dojezd nebo kilometrovné, někdy je však tato cena již započítaná v první hodině, a zpravidla pokud oslovíte hodinového manžela z vašeho města, tento žádný poplatek za dojezd nežádá. Další započaté hodiny u hodinového manžela již vycházejí levněji. Ceny hodinových manželů se liší v důsledku jejich schopností, protože pokud je hodinový manžel opravdu velmi šikovný, jistě se to promítne v jeho ceně.

Kolik stojí hodinový manžel?

Ceny za služby hodinového manžela se liší podle destinace, ve kterých hodinový manžel působí. Nejdráž vyjdou služby hodinového manžela v Praze a v Brně, podstatně nižší ceny jsou na vesnici. Naštěstí však tyto cenové rozdíly nejsou velmi výrazné a hodinová sazba hodinového manžela se pohybuje často mezi 200-250 Kč/hodinu. Je nutné si uvědomit, že u hodinového manžela nemusíte čekat týdny až měsíce na to, než na vás přijde řada a konečně se k vám dostane, aby vaše problémy vyřešil, neboť opravdu přijede co nejdřív to jde a také musíte zohlednit fakt, že hodinový manžel je vždy vybaven profesionální nářadím, a práce mu tak jde opravdu od ruky. Pokud jste na práci leví nebo na ni nemáte čas, a potřebujete např. nutně vyvrtat v bytě díry, než byste si museli jet do města koupit sadu vrtáků, které vás vyjdou jistě dráž ne na 200,- Kč, je lepší a rychlejší způsob zavolat hodinovému manželovi, který bude s touto prací během chvilky hotov.

Kdy není dobré se na hodinového manžela obracet?

Hodinového manžela můžete volat téměř na cokoliv, co je potřeba ve vaší domácnosti opravit. Výjimkou můžou být velmi odborné činnosti, na které nestačí jeden člověk nebo u kterých je potřeba opravdu velké praxe v dané specializaci. V takových případech je lepší přenechat tyto specifické práce firmě, která je zaměřena čistě na tuto činnost. Stejně tak i velmi náročné instalatérské práce je lepší zadat soukromníkům, kteří jsou k těmto pracím vyučeni a vyškoleni.

Co umí hodinový manžel?

Hodinový manžel nabízí efektivní variantu, jak co nejlépe vyřešit problémy s nedostatkem času a zkušenostmi pro důležité a nezbytné domácí práce. Hodinovým manželem můžete označit zručného domácího kutila, který umí provést práce všeho druhu a to od oprav v domácnosti, až přes ty v kanceláři nebo třeba na chatě. Hodinový manžel dokáže opravit rozbité židle, pověsit obrazy, namontovat poličku, zmontovat nábytek, posekat trávu, dříví, provést úklid v domácnosti, ale také provést elektrikářské a instalatérské práce, položit plovoucí podlahu, vymalovat pokoj, atd. Hodinový manžel vám poskytne šikovné ruce zkušeného profesionálního řemeslníka na práce, na které sami nestačíte nebo na ně nemáte čas či vybavení.

Hodinový manžel vám také pomůže s rekonstrukcí vašeho domu nebo bytu, nebo uvést domácnost do původního stavu po rekonstrukci, přestavbě nebo nečekané havárii např. elektrického vedení, potrubí, atd. Hodinový manžel zvládne malířské práce, drobné instalatérské práce, montážní práce, zahradnické práce, výkopové práce, elektroinstalační práce, obkladačské práce a mnoho dalších. Navíc veškeré práce provede s odpovídající profesionalitou a šikovností. Hodinovým manželem je často kvalifikovaný řemeslník, který po sobě vždy uklidí. Hodinový manžel má navíc k dispozici veškeré potřebné technické vybavení, které je nezbytné k tomu, aby byly všechny objednané práce zvládnuty v co nejkratším možném termínu a to vždy kvalitně a čistě.

Zednické práce

Jestliže hodláte oslovit hodinového manžela z důvodu potřeby zednických prací, jistě neváhejte, a zavolejte mu. Pokud v rámci svých služeb nabízí i zednické práce, určitě si poradí s renovací omítek na stěnách, stropech, balkonech, dokáže pracovat s perlinkou, štukovat, atd. K zednickým pracím patří také zdění různými materiály, vybudování základové desky včetně výkopů, bourání starých konstrukcí a výstavba nových nebo rekonstrukce bytů a jiné úpravy jak interiérů, tak i exteriérů. Pokud potřebujete zrekonstruovat bytové jádro nebo celkově byt, je nejhodnější doba oslovit hodinového manžela.

Montážní práce

Montážní práce stejně jako práce zednické zahrnují široký seznam možných úkonů, které je hodinový manžel schopen provést za velmi krátký čas. Potřebujete smontovat regály, skříně, postele nebo jiný nábytek? Nebo jste si koupili dveře a zárubně a nevíte si s nimi rady? Zavolejte hodinovému manželovi, který u vás během několika minut nebo hodin bude a vaše požadavky bleskurychle vyřeší**. Pro montážní práce** je hodinový manžel vybaven kvalitním nářadím a taková práce mu nezabere mnoho času.

Obkladačské práce

Obkladačské práce jsou velmi oblíbené a žádané a snad každý zákazník čeká na to, až si na něj firma, která obkladačské práce provádí, udělá čas. Jestliže nechcete čekat, zavolejte hodinovému manželovi, který se na tyto práce specializuje a můžete mít nové obklady nebo dlažbu dřív než soused, který čeká již týdny na firmu, která mu provedení práce přislíbila. Mezi obkladačské práce se řadí položení obkladů a dlažby včetně stavební chemie, konkrétně se může jednat o obložení koupelny, rekonstrukce koupelny, obložení schodů, kuchyně, položení dlažeb. Je potřeba, aby měla osoba, která vám bude obkladačské práce provádět, dostatečné zkušenosti. Proto až budete hodinovému manželovi volat, zeptejte se ho, zda tyto práce patří také do jeho nabídky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8097 (extra-sluzby.cz#193)


Přidat komentář