Úklidové služby - Plzeň-město a okolí

Mít perfektně uklizenou domácnost, lesknoucí se okna, čistý záchod a koberce bez fleků je vizitkou každého z nás. Proto, chcete-li se cítit ve svém bytě dobře, útulně a nemít strach z nečekaných návštěv, využijte úklidové služby.

Úklidové služby - Plzeň-město a okolí

Snad každý má rád krásně čistý byt nebo dům, který se leskne, voní a po žádných skvrnách či prachu není ani památky. Jistě, že jsme schopni si klasicky byt uklidit každý sám, zamést a vytřít podlahu, vysát koberce a umýt okna, ale co dělat, když je špína přímo zažraná do materiálu a není možné se jí nijak zbavit? Co si počít, pokud je naše pohovka politá červeným vínem nebo jinými skvrnami, které nejdou umýt?

Úklidové práce

Úklid domácnosti

Díky úklidu domácnosti od profesionální úklidové firmy se můžete jednoduše zbavit celé řady možných rizik úklidu, které vám hrozí oslovení někoho přes inzerát apod. Proto je vždy lepší a bezpečnější přenechat úklid vaší domácnosti někomu, koho znáte nebo na koho máte doporučení. Profesionální hospodyně uklízí i jednají profesionální, spolehlivě a diskrétně. Záleží jen na vás, jaké úklidové služby požadujete. Někdo využije profesionální úklidové firmy před Vánocemi, kdy chce mít na Vánoce krásně doma uklizeno a zaujmout tak návštěvy, kterých je během vánočních svátků vždy podstatně více než v průběhu roku, někdo nesnáší mytí oken, nebo je zdravotních důvodů mýt nemůže, a proto se také obrátí na profesionální hospodyni a někdo si neví rady se špínou, s fleky na koberci, na podlahách, neboť k jejich odstranění nemá dostatečné vybavení. Záleží jen na vás, zda využijete úklidové služby jedenkrát, zcela výjimečně, nebo budete mít zájem o dlouhodobější, pravidelnou spolupráci, např. úklid domácnosti 1x týdne, 1x měsíčně, jednou za 3 měsíce, apod.

Proč přenechat úklid domácnosti profesionální firmě?

Profesionální uklízečka provede úklidové a domácí práce přesně na míru podle vašich představ a přání. Od hospodyně můžete očekávat kompletní velmi kvalitní úklid celé vaší domácnost, včetně čistění WC, sprchového koutu, vany, utření prachu, vysání a čištění koberců, mytí oken, leštění parket a mnoho dalších prací. Tyto služby jsou ideální v případě, když se např. necítíte dobře, jste nemocní, unavení nebo máte-li mnoho své práce a svých starostí a na úklid domácnosti nemáte ani pomyšlení. Přesto, že jste nemocní, nebo máte tolik práce, že se chodíte domů opravdu jen vyspat, si zcela jistě přejete mít doma uklizeno a mít kolem sebe pořádek. Proto jsou vám k dispozici profesionální úklidové firmy, provádějící úklidové služby a vy se tedy nemusíte zabývat úklidem, nemusíte se odtrhnout od práce, ani vstávat z postele.

I přesto, že vám třeba není nejlépe, jistě chcete mít kolem sebe pořádek a čisto. Objednejte si služby hospodyně, která vám jednorázově pomůže s úklidem a některými domácími pracemi, takže se nemusíte odtrhnout od práce ani vstávat z postele.

Úklid kanceláří

Na každého zákazníka jistě dobře působí, pokud máte perfektně uklizenou kancelář nebo prodejnu a na jeho první dojem má určitě vliv čistota prostředí. Samozřejmě že není nic na tom, vzít smeták a hadr a vytřít prodejnu, ale co dělat, když se jedná o prostory obrovských rozměrů? Kde na to máte brát čas a sílu? Naprostá většina marketů a velkých firem využívá techniky strojového čistění a vůbec kompletních služeb úklidových firem, proto proč byste měli být výjimkou a ztrácet čas a nervy úklidem vašich firemních prostor? Oslovte úklidovou službu, která vám zaručí perfektní stav vašich prostor. Profesionální úklidová služba představuje pohodlnou alternativu běžného drhnutí a čistění, ale také čistění na těžko dosažitelných místech. Tak např. výtahové šachty, venkovní prosklení, atd., to vše je možné pouze za použití speciální výstroje, kterou zřejmě nemáte k dispozici a neumíte ji obsluhovat.

Úklidové služby

Čištění koberců

Všeobecný zdravotní problém představují dle světové zdravotnické organizace roztoči. U nás jsou nejvíce zastoupení roztoči bytový s názvem: Dermatophagoides pteronyssinus a Dermatophagoides farinae, kteří jsou u nás nejrozšířenější a pro alergiky nejškodlivější. Právě roztoči jsou nejčastějším důvodem pro vznik alergií, jako např. astma nebo senná rýma. Jedinou spolehlivou cestou, jak se jich zbavit a jak vůbec zamezit jejich vzniku, je praní koberců. Roztoči jsou téměř neviditelní členovci. Alespoň pouhým okem je nevidíte. Jsou malí, průsvitní a špatně je možné je vidět i za použití mikroskopu.

Roztoči bytového prachu

Pro alergiky jsou největším nebezpečím roztoči zvaní roztoči bytového prachu. Roztoči bytového prachu způsobují nejvíce nemocí svými alergeny, které jsou obsaženy nejvíce v jejich výměšcích, a to zejména ve fekáliích. Roztoči se vyskytují nejvíce v kobercích, v křeslech, v pohovkách, v čalouněném nábytku, který je opatřen látkovými potahy, v závěsech, v záclonách, a v mnoha dalších bytových textiliích, které nechybí v žádné domácnosti. Roztoči se vyskytují ve většině místností v bytě. Není mnoho způsobů, jak se roztočů zbavit. Jeden způsob je však zaručený a to pravidelně vysávat a čistit koberce. Čím častěji, tím lépe. Pokud máte doma koberce, jistě oslovte úklidovou firmu, která má k dispozici desinfekční prostředky a svými kvalitními stroji vám koberce perfektně vysaje a vyčistí.

Čištění podlah

Hospodyňka na úklid je mimo důkladného vyčistění koberců schopná vyčistit i nejrůznější typy podlah, které jsou vyrobené např. z mramoru, z dlažby, z PVC nebo plovoucí podlahy. K čistění opět používá osvědčené postupy, a hlavně kvalitní čisticí prostředky a stroje. Existují mycí stroje, které se používají především k důkladnému vyčištění podlah ve veřejných prostorách, hotelech, halách, prodejnách, atd. Ruční čistění podlah bývá zajišťováno vysoce kvalitními vysavači a mopy. Je možné také využít čistění podlah párou, které je ekologické a není při něm nutné používat žádné čisticí prostředky. Pára se vsákne hluboko do materiálů a spolehlivě dokáže zničit bakterie a jiné choroboplodné zárodky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8099 (extra-sluzby.cz#200)


Přidat komentář