Malířské a tapetářské práce Karviná

Málokdo si troufne vymalovat a vytapetovat místnosti. Pokud nechcete riskovat rodinnou hádku a naopak toužíte po precizně a hlavně rychle provedené práci, oslovte specialisty na malířské a tapetářské práce.

Stříkané tapety Variopaint

Pokud se vám již okoukal obyčejný vzhled vaší zdi nebo sádrokartonu, jednou z možností vylepšení je provedení nástřiku na zeď. Jsou to stříkané tapety, které naprosto změní vzhled a strukturu vašich zdí a vytvoří zcela jinou atmosféru místnosti, naprosto odlišnou od klasických tapet, jak je všichni známe.

Jaké jsou výhody stříkaných tapet?

Tyto stříkané tapety Variopaint využijete při malování pokojů v bytech i v nebytových prostorách, například skvěle doplní interiér vaší kanceláře. Tapety Variopaint mají dobrou přilnavost, proto je možná aplikace na omítky, sádrokarton, beton, kov, plast, sklo i dřevo. Nástřik lze použít na konečnou úpravu povrchů stěn i stropů. Jejich výhodou je omyvatelnost, otěruvzdornost. Mají izolační a akustické vlastnosti, jsou antistatické a vybrat si můžete ze široké škály odstínů a barev. Tím pádem můžete hezky dekorovat v podstatě jakýkoli interiér, třeba i na umakartové koupelnové jádro, které lze jednoduchým nástřikem změnit k nepoznání. Stříkané tapety Variopaint splňují atest hlavního hygienika a lze je tedy použít i v takových veřejných prostorách, kde dochází ke styku s potravinami a na které jsou kladeny vysoké nároky na hygienu a sterilnost prostředí. Jsou proto vhodné jako dekorativní ochranný materiál zdí v jídelnách, kuchyní, v kinech, divadlech, školách i v nemocnicích.

Variopaint je vodou ředitelný materiál na bázi pryskyřice a má podobné vlastnosti jako syntetický kaučuk. Výsledný vhled po aplikaci je opravdu efektní, vytváří lehce plastickou úpravu povrchu. Další výhodou je, že povrch zabraňuje rozšíření plamene a plísní.

Mramorový vzhled získáte benátským štukem

Benátský štuk představuje vysoce luxusní úpravu povrchu zdí, která imituje mramor. Využívá se často ve veřejných reprezentativních prostorách, ale samozřejmě i do vašeho bytu. Benátský štuk se nanáší na velké plochy i jako menší detail. Tato úprava okamžitě upoutá pozornost, pokud je provedena v nápadnějším stylu. Nebo může být aplikována méně nápadně a jemně tak dotvořit atmosféru místnosti. Vytvořený** mramorový povrch** není pouze vysoce dekorativní, ale také praktický. Nedrží se na něm prach a povrch dýchá.

Aplikace benátských štuků

Aplikace se provádí beze spár a je možná na veškeré druhy podkladů. Podklad vůbec nemusí být dokonale hladký, benátský štuk se používá na jakékoli zakřivení, jako jsou například oblé rohy, oblouky, klenby či sloupy. Aby byl výsledný vzhled precizní, nechte benátský štuk provést odborníkem. Vy si pouze vyberete barvu a typ a natěrač se dále postará o zbytek. Nejprve nanese nerezovým hladítkem štuk rovnoměrně na podkladový povrch. Druhou a všechny další vrstvy nanáší nerezovou špachtlí či hladítky. Povrch mezi jednotlivými vrstvami vyhladí brusným papírem. Poslední vrstvu vyleští hranou špachtle nebo hladítka.

Jaké jsou typy benátských štuků?

Můžete si vybrat z poměrně široké nabídky. Do vnitřních prostor si můžete vybrat vnitřní lesklý mramorový štuk, který je jednoduše aplikovatelný na velkých plochách i detailech. Používá se například i na dekoraci vestavěných skříní. Klasický vnitřní dekorativní štuk je minerální, vysoce prodyšný povrch, který se používá pro restaurování památkových objektů. Konečný vzhled může být lesklý či matný. Kombinací dvou minerálních štuků můžete docílit zajímavého efektu „sůl a pepř“. Pro úpravu fasád se používá speciální fasádní mramorový štuk s vynikající odolností proti atmosférickým vlivům. Splňuje také vysoké požadavky na stálobarevnost a prodyšnost.

Renesanční styl antických zemin florentských

Tento typ štuku dodá exkluzivní vzhled vašich zdí, který nádherně dekoruje stylový interiér. Tento** dekorativní štuk** zdobí četné renesanční paláce a domy bohatých městských občanů, kteří tíhnou k historickému italskému umění. Antické zeminy vynikají jednak jejich krásou, ale výhodou je i jejich aplikace. Nátěr je poměrně jednoduchý a rychlý na provedení a lze ho nanést na nejrůznější podklady. Na výběr máte z mnoha odstínů, které jsou vytvořeny mixováním odstínů přírodních barviv, které budou dotvářet jedinečný vzhled vašich místností i vnějších stěn domů. Materiál je to čistě přírodní, prodyšný a omyvatelný, takže splňuje i ekologické nároky. Zkušený specialista znalý nejrůznějších technik nanášení antických zemin dokáže vytvořit velmi neobvyklé krásné efekty, třeba perleťový lesk, jemně se třpytící povrch použitím zlatého nebo stříbrného pigmentu, rustikální matné batiky a jiné.

Tapety jsou stále v módě

Ano, jak jste si možná všimli v televizních či internetových designérských magazínech, nebo časopisech o bydlení, tapety z módy nevyšly. Protože je na trhu nabídka tapet různých povrchových úprav, jsou kladeny i různé požadavky na úpravu podkladové zdi. Nechte si poradit odborníky a s jejich pomocí vyberte tapety vhodné do vašich pokojů. Můžete si vybrat z nabídky** tapet papírových, textilních, vinylových, nebo sklovláknitých**. Do dětských pokojů jsou vhodné dětské motivy podněcující dětskou fantazii, do reprezentačních prostor existuje nabídka exkluzivních tapet, atd. Vše záleží jen na vás. Vybírejte z bohaté nabídky vzorníků různých výrobců. Ideální je půjčit si vzorník domů a přirovnat si vybrané vzory k nábytku a barvám použitých v jednotlivých místnostech.

Tapet se vůbec nemusíte bát. Dnešní moderní tapety mají lepší charakteristiky, než jejich předchůdkyně. Vyrábějí se ve zdvojené vrstvě, což zkvalitnilo jejich vlastnosti i vzhled. Plastické vzory a originální dezény dekorují novým způsobem váš interiér. Zvýšila se jejich tvarová stálost a nesrážejí se při lepení. Dokonale tlumí hluk a při kvalitní aplikaci překryjí i menší trhliny na stěnách.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8123 (extra-sluzby.cz#78)


Přidat komentář