Rekonstrukce bytu a malířské práce - Praha 4

Před vánočními svátky bereme úklid našeho domova pěkně z gruntu. Kromě standardního úklidu, umýváme okna, lustry, čistíme koberce. Někdo však pokračuje dál a dopřává bytu nebo domu novou, čistou výmalbu.

Nic netrvá věčně. To ostatně platí i pro vymalovaný interiér. Nečistoty, prach, plynoucí čas - to vše ovlivňuje trvanlivost a stav výmalby. Navíc je třeba počítat s tím, že barva postupně bledne. A tak, pokud jste se například ještě minulý rok těšili ze sytého kapučínového, či meruňkového odstínu, letos již mohou být stěny značně vybledlé.

Nejspíš se Vám již nepodaří ke konci roku sehnat kvalitního a zkušeného malíře, s požadavkem vymalování do Vánoc. Je celkem logické, že zruční řemeslníci mají svůj diář povětšinou plný. Nějaká ta skulinka se třeba najde.

Ostatně v adventním období, máte jistě sami plno práce. Domluvit se však můžete třeba hned na začátek roku. Do té doby si můžete v klidu promyslet, jakou barevnou kombinaci zvolíte. Zůstat můžete u elegantní, něžné a čisté bílé, kterou nic nezkazíte. Můžete však také popustit uzdu Vaší fantazie. Je velká škoda se bránit barvám. A to zvláště, když mají barvy na naše rozpoložení tak velký vliv. Díky barvám se můžete cítit uvolněně, příjemně, plni energie, pozitivní nálady aj.

Vyberte si z malířů toho pravého

Máte již vybraného** zkušeného a pečlivého malíře**, díky kterému budou stěny Vašeho domova zářit čistotou? Jak však poznáte, který malíř je zkušený? Můžete například požádat o ukázku jeho realizovaných zakázek. Kromě toho, profi malíři nebude stačit, že mu jen zavoláte a domluvíte se na vhodném termínu, případně Vám dá vybrat ze vzorníku barev, se kterými pracuje. Profesionální malíř ještě předtím, než dojde k samotnému vymalování, přijde zhodnotit stav stěn, které má vymalovat. Vymalování totiž není jen natření stěn a stropů malířskou štětkou, či válečkem. Častokráte je totiž nejprve přistoupit k ošetření povrchu stěny. V některých případech dojde na stěrkování stěn, penetrační nátěr, seškrábání nánosů původní** výmalby**. Ne každý byt, dům, se může pochlubit stěnami hladkými, s rovnoměrnou nasákavostí aj. Pokud by malíř, bez ohledu na podkladový povrch, začal hned malovat, pak budete moci s největší pravděpodobností očekávat barevné mapy, šmouhy, fleky. A to v případě nedokonalých stěn. Stěhujete se do zcela nového bytu, domu? Pak se nenechte zmást tím, že by stěny měly být v naprostém pořádku. Nové stěny jsou povětšinou pórovité, a tak barevná nesourodost je u nich více než pravděpodobná.

Rekonstrukce bytu a malířské práce - Praha 4

Zaměříme-li se při výběru malíře na Prahu, nebudeme se potýkat s problémem vůbec „nějakou“ malířskou firmu najít. Spíše budeme stát před otázkou, jakého malíře si z nemalé nabídky malířských firem, kterou najdeme díky internetovému vyhledávači, vybrat. Jste-li z** Prahy 4**, pak Vám můžeme pomoci a dát typ na profesionální firmu pana Pavla Chvalovského REKO LA-MA, se sídlem Matěchova 998/13, 140 00 Praha. Firma REKO LA-MA se specializuje na veškeré malířské, lakýrnické, natěračské a stříkací práce. Navíc můžete u firmy poptávat také rekonstrukce bytu na klíč. Ať už tedy přemýšlíte, jak efektivně přepažit místnost, zbudovat stropní podhled, pak můžete oslovit námi doporučenou firmu, která se zabývá i sádrokartonářskými pracemi. Poptávat můžete také podlahářské, úklidové, dokončovací práce, a to včetně údržby objektů. Další informace o samotné firmě, nabídce prací, včetně ukázky fotogalerie, viz webové stránky firmy http://www. r ekolama.cz/.

Firma REKO LA-MA nabízí možnost prohlídky realizovaných prací. Sami se tak budete moci přesvědčit, zda se může firma pochlubit kvalitní prací, či nikoliv. Pak již jen záleží zcela na Vás, zda i Vy se stanete dalšími spokojenými zákazníky firmy pana Chvalovského.

Vyberete-li si z bohaté nabídky práce, pak můžete Vaši poptávku zaslat prostřednictvím objednávkového formuláře, který také najdete na zmíněných webových stránkách. Další možností je kontaktovat pana Chvalovského telefonicky na čísle +420 731 742 179, nebo na e-mailu chvalovskypavel@volny.cz.

Nabídka firmy REKO LA-MA je vskutku rozmanitá. Jeden článek by sotva mohl stačit se do detailu věnovat veškerým poskytovaným pracím. Pojďme si však alespoň přiblížit některé ze služeb, které můžete u námi doporučené firmy z Prahy 4, poptávat.

Rekonstrukce bytu – bytového jádra

Bydlíte v** panelovém bytě**, který doposud „zdobí“ původní umakartové jádro? Nejste-li spokojeni s komfortem, který nabízí koupelna s umakartem, pak můžete popřemýšlet nad rekonstrukcí bytového jádra. Ostatně, nejen z důvodu estetického, je dobré zvážit výměnu bytového jádra. Umakartové jádro dříve nebo později ohrožuje náš zdravotní stav. Mezi spárami umakartu totiž dochází ke vzniku vlhkosti. A vlhkost je zákonitě spojená s pozdějším výskytem plísní. Pokud zaznamenáte na umakartovém jádru malé černé tečky, pak se nejedná o špínu, ale již propukující plíseň. V tom případě není radno na nic čekat a plísně se zbavit. Třeba právě kompletní výměnou stávajícího bytového jádra.

Malířské práce

Rozhodnete-li se pro rekonstrukci bytu, ať už bytového jádra, využijete také malířských služeb. Část jádra, které nebude obložené, je zapotřebí nově vymalovat. Na Vás bude vybrat si odstín barvy, který bude nejen lahodit Vašemu oku, ale i barevně zapadat do celkového nového „kabátu“ koupelny. Profesionální firma Vám zase doporučí ten nejvhodnější typ barvy a samozřejmě budete moci očekávat kvalitní vymalování.

Když již budete mít malíře „doma“, co si nechat vymalovat i zbývající místnosti? Zvolit můžete opětovně stejné odstíny barev, nebo můžete sáhnout po zcela jiných barevných kompozicích. Anebo se můžete rozhodnout pro elegantní klasiku, v podobě bílé barvy.

I pro opakované vymalování se nerozhodujeme jen z důvodu estetiky. Barvy totiž mohou významně ovlivnit naše rozpoložení. Takže, nejen u oblečení volte podle Vaší typologie. Vyberte si barvy, které ve Vás evokují příjemné pocity.

Natěračské práce

Modernizujete Vaše bydlení? Pak se zaměřte i na takové „detaily“, jako jsou rámy oken, dveře a zárubně. Oprýskané a olupující se stávající barva není nijak pěknou vizitkou. Navíc se oprýskáním snižuje celková funkčnost a životnost oken, dveří, zárubní.

Protipožární nátěry

Pro eliminaci vzniku požáru, je zapotřebí, kromě jiného, pamatovat také na protipožární nátěry, a to konstrukcí a samotných budov. Protipožární nátěr není rozhodně žádnou zbytečností, naopak může být i rozhodujícím faktorem při záchraně majetku a životů. Budova, která je opatřena protipožárním nátěrem, odolává ničivému ohni o poznání delší dobu.

I když by se mohlo zdát, že se jedná „jen“ o jakýsi nátěr. Pro jeho aplikaci je třeba patřičných znalostí a zkušeností. A tak, pokud budete stát před otázkou protipožárního nátěru, rozhodně se do něj nepouštějte svépomocí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8131 (extra-sluzby.cz#183)


Přidat komentář