Montáž stínící techniky

Pronikání slunečních paprsků není příjemné v žádném ročním období. Proto je vhodné zvažovat, jakou stínící techniku si necháte namontovat. Ostatně, slouží i k tomu, aby k vám nebylo vidět. Jaká je nabídka?

Stínící technika má řadu obměn. Můžete ji využít jak pro menší okna, tak i ta větší, což jsou třeba balkonové dveře. Lze takto manipulovat i v případě, že budete chtít jemně přepažit místnost a přitom nebudete chtít zasáhnout stavebně do objektu. Máte na výběr ze spousty možností, proto vám je přiblížíme více.

Typy stínění

Existuje řada stínících technik, které budou vyhovovat každému dle potřeb. Díky flexibilitě rozměrů i materiálů máte na výběr ze spousty variant, jak efektivně zajistit domácí komfort i soukromí.

Žaluzie

Jedná se o nejčastější využití stínící techniky. Žaluzie mohou být různého typu, především se dělí na horizontální a vertikální. Horizontální typy běžně znáte z klasických oken. Mohou to být hliněné obměny, ale třeba i dřevěné produkty. Na výběr máte z nepřeberného množství barev i dezénů imitací. Zároveň se žaluzie přizpůsobují různým typům oken, tak se nemusíte bát, že zrovna vámi vybraný produkt by vám nevyhovoval.

Co se týká vertikálních typů žaluzií, tak jsou především látkové obměny, které se dávají do větších podob oken. Tyto žaluzie se využívají zejména v kancelářích anebo je můžete mít jako přepažení místnosti.

Plisé

Plisované rolety jsou vlastně kompromis mezi roletou a žaluziemi, protože se jedná o plochu ve tvaru harmoniky. S tímto typem techniky se lépe manipuluje, jelikož si je můžete stáhnout do výše, do které chcete. Zároveň vám ale zastíní větší plochu, tak s kombinacemi těchto vlastností můžete získat produkt, který dává dohromady pozitiva obojího.

Římské rolety

Opět je to určitá alternativa rolety. Je klasická látková plocha, která se poskládá nahoru. Rovněž si můžete korigovat, do jaké úrovně si roletu vytáhnete. Římská roleta v sobě snoubí určitou lehkost, kterou známe z italských interiérů.

Rolety

Klasické rolety známe v různých obměnách. Jedná se o látkové typy stínící techniky, které mají ovládání na setrvačnost. Devizou tohoto typu je snadná manipulace. Pak se vám nabízí různé zpracování co se týká dezénu, takže jakmile budete mít staženu roletu, tak se můžete dívat na obrázek, který vám je příjemný. Rolety pak mají i různé typy propustnosti světla.

Pohon na motor

Existují různé typy posuvných technik, které můžete ovládat i elektronicky. Jsou to zejména venkovní systémy nebo těžší konstrukce.

Markýzy

Látkový přístřešek. Tak lze charakterizovat markýzu. Ta je výhodná zejména proto, když chcete být venku a nechcete, aby na vás svítilo slunce. To využijete v létě i zimě, tudíž, pokud potřebujete tuto aplikaci, tak se nebojte, že má jen sezónní využití.

Využijte stínících technik k tomu, abyste si zajistili soukromí i abyste se uchránili před sluncem. V nabídce je nepřeberné množství, kdy si každý najde to své.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8136 (extra-sluzby.cz#38)


Přidat komentář