Finanční poradce - Brno a okolí

Kdo by se netěšil, až úspěšně dokončí školu, začne si vydělávat a bude moci hospodařit se svými penězi. Ovšem ono hospodaření není zas tak jednoduchou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Dokazuje to nemalá zadluženost, a to nejen u nás.

Na jedné straně jsou příjmy, na straně druhé výdaje. Cílem efektivního finančního poradenství, je „chovat se“ tak, aby výdaje nepřekročily výši příjmů. Zdá se to nejspíš tak jednoduché a logické, že? Proč je však tolik jedinců a rodin, které si berou celou řadu půjček, tj. utrácí peníze, které jim neříkají „pane“? A bohužel ani není výjimkou ta situace, kdy získané peníze z půjčky se velmi rychle utratí, ale jejich splácení je již o mnoho složitější. U půjček je totiž splatit nejen danou zapůjčenou částku, ale také poplatky a úroky, které nejsou zrovna malé. A tak se dokonce stává, že ten, kdo má problémy se splácením půjčky, tj. nedostává se mu peněz na splátky, si vezme další půjčku. A tak jednou** půjčkou** se pak splácí druhá půjčka. Ovšem, čím více půjček, tím se více zaplatí na úroky. A takto se to může nabalovat, až vzniklé dluhy mohou dokonce zapříčinit to, že jednoho dne přijde exekutor. A pak může dojít dokonce i na zabavení bytu, domu.

Vraťme se tedy na začátek. Jak se nedostat do výše uvedeného kolotoče? Dobrá zpráva je, že již celá řada jedinců a rodin si uvědomila důležitost efektivního finančního hospodaření, a tak využívá odborného finančního poradenství některého z profesionálních finančních poradců.

Finanční plánování

Finančním plánováním se jen stěží může nazvat to, když žijeme, respektive hospodaříme s penězi den, ze dne a nemyslíme do budoucnosti. Tedy nemyslíme na dobu, až naše děti dostudují, až my sami nebudeme výdělečně činní aj. Kromě toho, v dnešní době není ojedinělým úkazem, spíše je tomu naopak, když přijdeme o práci. A nyní ruku na srdce, jak byste zvládali „utáhnutí“ domácnosti, kdybyste nebyli bez práce čtrnáct dnů, měsíc, ale půl rok, rok? Nebo kdybyste onemocněli a museli jste zůstat doma v pracovní neschopnosti delší dobu? Pamatujete na tyto, do jisté míry nepředvídatelné, situace ve Vašem finančním plánování? Nebo byste se zařadili mezi nemalé množství jedinců, rodin, které si berou půjčky, aby vůbec mohli „fungovat“?

Finanční plánování, respektive efektivní finanční plánování se dá nazvat takové plánování, které pamatuje na zajištění sebe samého a zajištění rodiny, a to nejen pro současný moment, den, týden, měsíc, ale i na příští roky.

Finanční poradce - Michal Rusiňák

Již výše jsme naznačili, že mezi jedinci a rodinami stoupá poptávka po finančních poradcích. A tam, kde je zvýšená poptávka, je logicky i zvýšená nabídka. Budete-li se tedy chtít obrátit na některého z finančních poradců, pak můžete mít na výběr i v počtu několika desítek. Nabízí se otázka, jak si zvolit z takového počtu toho pro Vás nejvhodnějšího. My Vám můžeme dát tip. Jste-li z** Brna** a přilehlého okolí, pak můžete poptávat odborných služeb pana Michala Rusiňáka, pojišťovacího a hypotečního specialistu. S panem Rusiňákem si můžete dohodnout nezávaznou konzultační schůzku, ať už v jeho kanceláři, nebo také u Vás doma či jiném místě, které Vám bude vyhovovat, a to včetně času. Vše záleží na vzájemné domluvě. Pan Rusiňák se specializuje na oblast pojištění (životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti), penzijního připojištění, investic, hypotečních úvěrů. Kromě uvedeného se můžete těšit na odborné** pojistné, finanční a úvěrové poradenství zdarma**. Pro dohodnutí si schůzky můžete využít interaktivního formuláře, který najdete na webových stránkách, viz http://www.pojisteni-uvery.eu. K dispozici však máte i telefonní číslo +420 603 903 809 a e-mail rusinak@generalibrno.cz.

Proč oslovit finančního poradce

I Vy se můžete těšit z výhod poskytovaných služeb** finančního poradce. S výše uvedeným finančním plánováním** Vám pomůže některý z profesionálních finančních poradců. Díky němu si budete moci dát do pořádku příjmy a výdaje. Respektive s Vámi finanční poradce probere, zda a jaké máte uzavřené finanční produkty (pojištění, úvěry, hypotéky aj.). A na základě Vašich potřeb, požadavků a finančních možností, navrhne přímo na míru Vám efektivní finanční plán. Je možné, že některé z finančních produktů bude zapotřebí upravit, změnit, či přesunout do jiného institutu, a to v souladu s tím, aby to pro Vás a Vaší rodinu bylo nejvýhodnější. Vy se však nebudete muset o nic starat. Veškeré papírování a nezbytné "formality" za Vás finanční poradce vyřídí. I to je jedna z** výhod finančního poradce**.

Vaše finanční zajištění

Pro finančního poradce není nic překvapivého, když přijde za klientem a ten mu kromě jiného sdělí, že chce v prvé řadě zajistit své děti. Ovšem to, aby mohly být děti zajištěny, je naopak v prvé řadě nutné, zajistit „živitele“ rodiny.

Jen těžko je totiž možné spořit dětem, když vlastně není z čeho spořit. Jen těžko budou děti zajištěné pro případ, že by došlo k nenadálé situaci, jako je například dopravní nehoda, která by bohužel skončila pro živitele rodiny, tragicky a nebyl daný živitel pojištěn. Ovšem pozor, samotná pojistka nestačí, je třeba ji mít dobře ošetřenou, v uvedeném příkladě s ohledem na smrt, dopravní nehodu aj.

Možnosti finančního zajištění

Samozřejmě, že je možné, a co víc vhodné, aby bylo pamatováno i na děti, a nyní nemáme na mysli** životní pojištění, úrazové pojištění** apod. Můžete jim například spořit v podobě stavebního spoření, či je možné investovat do cenných papírů, fondů, zlata, diamantů a jiných komodit. Stěžejní však je nejprve vyřešit Vás samotné. Povětšinou se jedná o životní pojištění a penzijní připojištění. A máte-li děti maličké, pak ve Vašem vlastním uzavřeném životním pojištění, můžete mít zahrnuty i děti. Až následně, co děti nabudou plnoletosti, jim můžete uzavřít jejich vlastní životní pojištění. Samotné životní pojištění pak může pamatovat na již zmíněné úrazové pojištění (úrazy s trvalými následky, s následkem smrti aj.), pojištění odpovědnosti aj. Můžete se také dohodnout s finančním poradcem na určitém finančním pokrytí, kdy byste byli případně hospitalizováni. V současnosti činí náklady pacientů na jeden den hospitalizace částku 100 Kč. A pokud by se stalo a Vy museli být v nemocnici delší dobu, tak se mohou náklady vyšplhat na „slušnou“ částku. I na toto však některé pojistky pamatují.

Nechcete řešit, jak na tom budete s penězi v době, kdy budete v seniorském věku? Nechcete prožívat doslova bezesné noci a bolesti hlavy nad tím, že jste přišli o práci a nemůžete najít novou, i když je Vaše snaha sebevětší? Na Vás je „jen“ udělat první, zato stěžejní krok, a to obrátit se na některého ze zkušených a znalých finančních poradců. Ostatně, z tohoto rozhodnutí, doslova jen získáte. S finančním plánem, který Vám finanční poradce připraví na míru, a samozřejmě s jeho „dodržováním“, se nebudete muset potýkat s nedostatkem financí, kdy se Vám zrovna nebude dařit, ať už po pracovní, nebo zdravotní stránce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8186 (extra-sluzby.cz#122)


Přidat komentář