Finanční poradenství - Velké Meziříčí

Finanční trh nabízí řadu produktů, ze kterých vybrat jeden, ten nejvhodnější, není jednoduché. Pomoci může finanční poradce, který nabídne finanční produkt na míru vašich potřeb.

Odborníci na finance

Finanční poradci se dělí na nezávislé a na ty, jež pracují pro určitou společnost a nabízejí její produkty. Zda zvolit nezávislého finančního poradce nebo pracujícího pro určitou finanční společnost je na každém klientovi. Každý poradce má totiž své pro a proti. Nezávislý poradce nabízí porovnání produktů od více společností. Tak můžete získat nejkvalitnější produkty na trhu. Finanční poradce nabízející produkty jedné společnosti vám také zhodnotí situaci, vypracuje finanční plán a vybere nejvhodnější finanční produkt. Vše však bude v rámci jedné finanční společnosti. Co se ale jeví jako spíše nevýhodné, může být naopak výhodou. Silná finanční společnost nabízí jen ty nejkvalitnější produkty. Svou nabídku si hlídá, stejně jako své poradce. Ti procházejí speciálními školeními a znají tak každý produkt takzvaně do puntíku. To jim umožňuje vybrat jen ten nejvhodnější, který bude přímo na míru vašich potřeb.

Finanční poradenství - Velké Meziříčí

Pomoci s vaší finanční situací vám může paní Miluše Havlíková. Paní Havlíková nabízí finanční produkty silné a stabilní finanční společnosti a v rámci její nabídky je schopna vypracovat vám finanční plán a nabídnout produkty na míru, které zajistí vaši současnou potřebu s ohledem na budoucnost.** V rámci finančního poradenství vám pomůže řešit oblasti financování bydlení a stavebního spoření, penzijního připojištění a pojištění nemovitosti a života**. Paní Miluše Havlíková patří k profesionálním finančním poradcům, kteří se výborně orientují ve všech nabízených produktech a zásluhou toho má řadu spokojených klientů, ke kterým můžete patřit i vy. Kancelář paní Miluše Havlíkové najdete na adrese Náměstí 12/14, Velké Meziříčí, 594 01. Pracovní dobu i podrobnější informace získáte na stránce www.rsts.cz. Pro další informace nebo sjednání schůzky můžete využít e-mailovou adresu mhavlikova@obchod.rsts.cz, nebo telefonní číslo +420 608 861 108.

Finanční poradenství

To je celá paleta služeb a informací ohledně finančních produktů. Těmi můžete zajistit svou rodinu do budoucna, nebo můžete s jejich pomocí spořit, nebo třeba pořídit si nové bydlení, či zrekonstruovat stávající. Finanční poradenství poskytují profesionální finanční poradci, kteří jsou vyškoleni a neustále sledují nabídku finančního trhu i měnící se zákony, které s finančním trhem souvisí. Proto se můžete s důvěrou obrátit na finančního poradce o radu.

Financování bydlení

Pořídit si nové bydlení, nebo zrekonstruovat stávající není jednoduché. Často chybí potřebné finance. Se silnou finanční společností to však můžete zvládnout. Zvláště, když vám váš finanční poradce pomůže vybrat nejvhodnější finanční prostředek. Úvěry na bydlení mají různou podobu. Jejich výhodou je, že jsou flexibilní a je možné je čerpat delší dobu.

EKOprogram

Je zajímavou nabídkou pro každého, kdo chce šetřit nejen náklady vlastního bydlení, ale i naši přírodu. Projekt musí být účelový a pak získáte výhodnější financování, které se opravdu vyplatí. Menší projekty zajistí REKOpůjčka plus a ty větší pak HYPOsplátka plus. Samotný ekoprogram vám pomůže financovat zateplovací systémy bránící úniku tepla, tedy zateplení fasády, střechy, podlah, výměnu oken a dveří. Pomůže vám modernizovat topný systém, čímž se zvýší účinnost vytápění a zároveň se sníží roční náklady za vytápění. Topný systém můžete pouze modernizovat výměnou jednotlivých jeho částí, jako je výměna kotle a radiátorů, nebo instalací regulace, ale můžete ho i úplně změnit a pořídit si vytápění a ohřev vody pomocí alternativních zdrojů. Právě na ty je možné dostat úvěr i samostatně. Alternativní zdroje elektrické a tepelné energie umí snížit náklady na minimum. Patří mezi ně solární fotovoltaické systémy, tepelná čerpadla a solární termické panely.

REKOpůjčka

Pomůže vám financovat** rekonstrukci nebo modernizaci bydlení**, stejně jako nové vybavení domácnosti. Využijete ji při přestavbě domu, bytu i podkroví. Umožní vám** snížit náklady** na bydlení, zajistí vyšší tepelnou pohodu a pomůže s úsporou energie zásluhou výměny starých spotřebičů za nové.

HYPOsplátka

Většinou se doporučuje pro pořízení nového bydlení. Vhodná je i pro velké rekonstrukce. Pomůže vám, i když nemáte naspořené žádné peníze. Můžete si měnit výši splátek, odsunout splátky až o 6 měsíců, můžete si splátky rozložit až na 30 let, čímž zatížíte minimálně rodinný rozpočet. Získáte i velmi nízkou úrokovou sazbu, kterou je možné odečíst od daňového základu při ročním zúčtování.I to vám náklady na úvěr sníží.

Stavební spoření

Je výbornou volbou, která zhodnotí vaše finance. Přitom budou vaše peníze zajištěny a pojištěny. Navíc získáte i roční garantovaný úrok z vkladů a státní podporu až 2 000 Kč ročně. A rozhodnete-li se spoření využít pro financování svého bydlení, pak můžete získat i výhodný úvěr s pevným úrokem od 3,5 % ročně. Stavební spoření je možné vybrat ve dvou formách, které je možné v průběhu spoření měnit.

Penzijní připojištění

Připojistit se na dobu, kdy již nebudete vydělávat, by měl každý člověk. Pokud to zvážíte, tak sjednat by si měl každý penzijní připojištění již při prvním nástupu do zaměstnání. Tak získáte i při malých částkách dostatek prostředků pro udržení si svého životního standardu. I při dnešním novém způsobu penzijního připojištění je stále velmi výhodné spořit si na důchodový věk. Postačí, když se podíváte na tabulky, které vám ukáží výši důchodu, na který budete mít nárok od státu. Tato částka často nepokryje ani nejnutnější výdaje a znamená, že budete muset opustit řadu svých zájmů, a možná i budete nuceni změnit své bydlení. Aby k tomu nedošlo, je dobré sjednat si výhodné penzijní připojištění. S jeho výběrem vám pomůže** finanční poradce,** který zásluhou odborných školení nejen odpoví na všechny vaše otázky, ale pomůže vám i vybrat nejvhodnější způsob spoření na penzi.

Pojištění nemovitosti

Pojistit si své bydlení je dnes velmi výhodné. Přitom pojistit si můžete dům i s jeho vedlejšími budovami, stejně jako byt a společné prostory, které k němu přísluší. Nemovitost je možné pojistit i v různé rozestavěnosti. Pojištění se sjednává podle individuální potřeby klienta. Tyto potřeby s vámi probere finanční poradce a následně vám doporučí nejvhodnější podobu pojištění pro vás. Pojištění nemovitosti může krýt nečekané události jako je požár, výbuch, přírodní katastrofy, škodu druhou osobou, krádež, elektromotory, či závadu, kdy unikne voda, plyn nebo kouř. Výhodou pojištění nemovitostí je, že pokud nedojde k žádné pojistné události, snižuje se pojistná částka.

Pojištění života

Životní pojištění by si měl sjednat každý, kdo má nějaký závazek jako je úvěr či půjčka, které zatěžují rodinné finance. Takto chrání své blízké před nadprůměrným finančním zatížením v případě jeho invalidity či smrti. Životní pojištění je možné flexibilně nastavit podle vaší potřeby a životní situace. Může zajistit nejen vás, ale i celou vaši rodinu. Zajistí také splácení úvěrů v době, kdy toho nebudete schopni, například při onemocnění nebo úrazu. I životní pojištění je možné použít pro daňové úlevy. Životní pojištění je vhodné vybírat a nastavit s** finančním poradcem**. Jen tak bude přesně na míru vašich potřeb a vy nebudete platit méně ani více.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8205 (extra-sluzby.cz#223)


Přidat komentář