Projekty bungalovů

Láká vás představa rodinného domu, ale nemáte dostatek sil k neustálému chození do schodů? V tom případě je pro vás ideálním řešením stavba bungalovu, která sebou nese mnohé výhody.

Když chcete stavět bungalov, je důležité zakoupit dostatečně velký pozemek pro realizaci stavby. Pozemek by měl být rovný, maximálně mírně svažitý s dostatečně velkou stavební plochou. V rozhodování, zda postavit bungalov, hraje také důležitou roli výška okolních budov. Také je důležité seznámit se se všemi výhodami a nevýhodami bungalovů a rozhodovat se společně s celou rodinou.

Pro koho jsou bungalovy vhodné

Výhody bungalovů mohou ocenit především starší lidé. Bydlení v bungalovech může být také přizpůsobeno osobám se zdravotním znevýhodněním. Bungalov může být postaven bezbariérově (prahy, koupelna atd.). A tak se nemusí řešit problémy jako v patrových domech (investice do výtahů jsou finančně velmi náročné). Bungalovy jsou také výborným řešení pro ty, kteří jsou zvyklí na bydlení v bytě, ale přejí si zahradu a více prostoru k životu. Všechny místnosti umístěné v jednom patře, zajistí snadný pohyb stejně jako v bytě. Bungalov je už méně vhodným řešením pro velké rodiny, kde by každý člen neměl dostatek soukromí.

Výhody bungalovů

Bungalov poskytuje prostorovou volnost a vzdušnost. Výhodou bungalovů je také velké množství světla, které poskytují velká okna. Tyto domy jsou také v dokonalém spojení s přírodou. Při stavbě bungalovu ušetříte finance na pořízení schodů a nebudete muset vynaložit tolik energie na úklid a mytí oken jako u patrového domu.

Nevýhody bungalovů

Nevýhodou u stavby bungalovu je jeho konečná cena. Oproti patrovému domu jsou základy a střecha až dvojnásobně větší a to se také odrazí na finanční náročnosti. Bungalovy zabírají mnohem větší plochu a mají také větší tepelné ztráty než patrové domy. Další nevýhodou bungalovů je nedostatek úložného prostoru. Také je důležité zjistit na stavebním úřadě, zda tento typ domu můžete postavit na vašem pozemku.

Projekty bungalovů

Když jste se rozhodli pro** stavbu bungalovu** a máte k stavbě tohoto domu potřebná povolení a pozemek s dostačujícím prostorem, přichází čas na výběr bungalovu. Vybírat můžete buď z katalogu nebo si nechat vytvořit nový projekt přesně podle svých požadavků. Typové projekty rodinných domů nabízí spoustu možností řešení. Vybírat můžete jak z prostorově malých bungalovů, tak bungalovů s velkou rozlohou a luxusním řešením. Vždy záleží na vašich finančních možnostech. Výhodou bungalovů je také jejich variabilita. Sami si můžete navrhnout půdorys domu a také rozložení místností v domě, poté se poradíte s architektem. Bungalovy nejsou omezeny statickými prvky a rozměry místností. Najděte si profesionální firmu a s tou vyřešte své požadavky a představy o vašem budoucím domě. Bungalov představuje velice pohodlný způsob bydlení, který vám bude poskytovat neomezený pohyb, dostatek světla, propojení s přírodou a mnohé další výhody.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8210 (extra-sluzby.cz#7)


Přidat komentář