Projekty dřevostaveb

Mít svůj vlastní rodinný dům je snem každého z nás. Nabízí nám nejen dokonalé soukromí, ale také naprostý komfort. Rodinný dům je zkrátka skvělé relaxační místo. Jenomže ne každý si ho může z finančních důvodů pořídit.

Řešením mohou být tzv. dřevostavby. Tyto typy domů jsou tepelně izolačně řešené, kvalitní a především mnohem levnější nežli klasické zděné domy.

Co je dřevostavba?

Chcete-li bydlet v naprosté harmonii s přírodou a za minimální investici, pak je tento typ rodinného domu jedno z mnoha řešení, jak ušetřit. Dřevostavba se dá přizpůsobit všem místům v přírodě. Budeme-li se bavit o energii, pak je možné v těchto domech ušetřit průměrně až 25% energie, a to díky dokonalé tepelné izolaci. I samotné náklady na stavbu takovéhoto rodinného domu jsou o 10 i více procent nižší. Navíc stavit dřevostavbu v** jakémkoli ročním období** není vůbec problém, což se u zděných domků říct nedá.

Postup při realizaci dřevostavby

Abychom mohli zadat zakázku pro stavbu** dřevostavby**, je nutné učinit zejména následující kroky. Celý proces dřevostavby je sice mnohem rozsáhlejší, ale my si je přiblížíme ve zkratce.

Pozemek

Již před samotnou stavbou je vhodné si vyhledat pozemek, přičemž mějme na paměti, že dřevostavba se více hodí do vesnic. Při koupi pozemku je vhodné se zaměřit na to, zda jsou připojeny všechny inženýrské sítě.

Projekt

Možnost využít služeb** projektové dokumentace máte již při první návštěvě Vámi vybrané firmy. Projekt** Vám firma vyhotoví ihned, jakmile si zadáte zakázku. Každá firma nabízí také možnost výběrů druhů dřevostaveb za pomoci firemních katalogů, kde si můžete vybrat dům, dle Vašich představ či finančních možností. Popřípadě si můžete nechat pozměnit styl, dle vlastních představ. Samotný projekt tedy obsahuje** charakter stavby, použitý materiál, výměry, rozložení inženýrských sítí, rozkres domu** a jiné oblasti, které ukazují na vlastnosti stavby.

Výstavba dřevostavby

Realizace** výstavby dřevostavby** je odvislá od přání a souhlasu zákazníka. Jsou-li podepsané smlouvy, vše je odsouhlasené úřady, pak nebrání nic realizaci výstavby. Nejdříve firma postaví základovou desku a hrubou stavbu, následně zavede veškeré rozvody vody a elektřiny a zapojí se teplovodní krb. Celková doba výstavby dřevostavby trvá** cca 1 až 2 měsíce.**

Předání zakázky

Je-li zakázka ukončena, je vystavená celková dokumentace o rozvodech a průběhu stavby. Předání probíhá ve stanovený termín, se záručním servisem. Na základě těchto skutečností je pak vystavena faktura. Cena dřevostavby se od nejmenší velikosti, což je zhruba** 68,6 m2** pohybuje kolem** 1.100 000 Kč.**

Být majitelem nějaké reality je velmi příjemné, ale také vhodné z hlediska investic. S nemovitostí můžete nakládat dle vlastního uvážení. Můžete ji třeba prodat a dostat se tak z finančních problémů. nebo ji můžete pronajímat, což je velmi dobrý zdroj obživy. Máte-li tedy prostředky k tomu něco vybudovat, tak rozhodně neváhejte a investujte, jelikož nyní je právě ta vhodná doba.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8208 (extra-sluzby.cz#4)


Přidat komentář