Projekty rodinných domů - Pardubice

Kvalitní, ekologické a nízkonákladové stavby rodinných domků splňují všechny požadavky moderního bydlení. V nabídce projektových kanceláří jsou domy typové i individuální, záleží na potřebách a možnostech zákazníka.

Řešíte otázku bydlení? Zvažujete koupi bytu nebo sníte o vlastním domku? Dnešní** projektové** společnosti doporučují a nabízejí** kvalitní rodinné domy**, které můžeme pořídit za cenu bytu. Pardubické projektové společnosti realizují stavby co celé České republice a jsou známé svojí zkušeností, kvalitou a spolehlivostí, což dokazují mnohá ocenění v prestižních soutěžích.

Projekty rodinných domů – jak začít?

Zásadní otázkou je** účelnost plánovaného domu** a postup jeho realizace. Odborníci projektových společností nám poradí s volbou, doporučí vhodná řešení, popřípadě nás pozvou na prohlídku vzorových domů. Mnozí z nás ocení stavbu na klíč, v nabídce jsou však varianty jakou je stavba svépomocí, hrubá stavba nebo stavba k dokončení. Stavba na klíč zahrnuje náročné výkopové práce a terénní úpravy, kompletní vybavení podle našich požadavků, předává se dokončený do posledního detailu a perfektně uklizený. Hrubá stavba je kompletně dokončena pouze zvenčí, je nutné zrealizovat elektroinstalaci, topení, sádrokartonové podhledy, malby a nátěry, sanitární vybavení, keramické obklady, podlahové krytiny a vnitřní dveře. U stavby na dokončení zákazníkovi zbývá vyřešit malby a nátěry, obklady a podlahové krytiny, sanitární vybavení a vnitřní dveře.

Nízkoenergetické a pasivní domy

Nízkoenergetické domy, jak název napovídá se díky svým stavebním systémům, které mají ideální tepelně-izolační vlastnosti stěn i stropů, postarají o obrovskou úsporu energie. Výhody nízkoenergetických domů: měrná spotřeba energie činí maximálně 50kWh/m2/rok, stálý přívod čerstvého vzduchu, netvoří se průvan, žádné teplotní rozdíly v místnosti, příjemné teploty v zimě i v létě. Nízkoenergetický dům vyžaduje: větší vrstvu tepelné izolace, kvalitní okna včetně rámů, účinné větrání s rekuperací. Za pasivní domy jsou označovány domy s měrnou energií nepřesahující 15kWh/m2/rok, zároveň musí být splněn přísný požadavek na celkovou neprůvzdušnost budovy. U těchto budov nesmí celkové množství primární energie spojené s provozem (vytápění, ohřev vody...) překračovat hodnotu 60kWh/m2/rok. Pasivní domy mají v podstatě stejné výhody jako domy nízkoenergetické a jejich realizace vyžaduje: silnou vrstvu tepelné izolace, kompaktní tvar, kvalitní okna i rámy, vzduchotěsnost budovy, účinné větrání s rekuperací a snížení primární energie.

Dřevostavby

Dřevostavby se stávají stále oblíbenějším bydlením. Zákazníci oceňují především jejich finanční dostupnost. Dřevostavby mají však spoustu dalších výhod: rychlost výstavby neomezenou ročním obdobím-hrubá stavba bývá dokončena do šedesáti dnů, stavba na klíč do stopadesáti dnů od zahájení stavby, variabilitu vnitřního uspořádání, suchý proces stavby montážním způsobem, dobré akustické vlastnosti, nízké náklady na vytápění, nízká hmotnost stavby a životnost minimálně devadesát let.

Kvalitní nabídku projektů rodinných domů Pardubice najdete na internetových stránkách – nabízejí rozmanitou škálu typových domů (od jednoho miliónu korun) i domy individuální.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8213 (extra-sluzby.cz#20)


Přidat komentář