Autoservis, pneuservis, autopůjčovna - Slezská Ostrava

Stali jste se účastníkem dopravní nehody a na vašem autě tato událost zanechala doslova šrámy? I v tomto případě může vaše auto vypadat opět jako dřív, když využijete služeb osvědčeného autoservisu.

Autoservis, pneuservis, autopůjčovna - Slezská Ostrava

O každé auto, které vám má spolehlivě sloužit, se musíte náležitě starat. Proto nesmíte zanedbávat jeho údržbu, servis a celkovou péči o něj. Ve Slezské Ostravě a okolí dodá vašemu autu tu nejlepší péči. Autoservis nabízí svým klientům komplexní služby a servis v oblasti motorismu a mechanický autoservis, karosářské práce, záruční a pozáruční servis vozidel, autopůjčovnu, financování vašeho vozu, pneuservis nebo také působí jako autolakovna. Ke svým zákazníkům přistupuje společnost individuálně a vždy se snaží společně s klientem nalézt optimální cestu k jeho spokojenosti.

Karosářské práce

Karosářské práce může vaše auto využít např. v případě, kdy má poškozené díly nebo celou karoserii, pokud potřebuje opravit plasty, zkorodované části karoserie, jestliže vaše auto bylo poškozené autonehodou, atd. V případě, že oslovíte kvalitní autoservis, můžete si být jisti, že opravu karoserie vašeho auta vám provedou zkušení autoklempíři, určitě s letitou praxí. Budete-li si přát, budou schopni a ochotni vyfotit nebo natočit i celkový průběh opravy a vy tak získáte podrobný přehled o tom, co všechno a jakým způsobem se na vašem vozidle opravovalo, za použití jakých součástek a materiálů, jakých značek, atd. Mezi nejčastěji prováděné karosářské práce patří z výše vyjmenovaných zpravidla opravy po haváriích nebo drobných nehodách. Navíc pokud bydlíte ve městě, možná se bohužel ani vy nevyhnete drobným poškozením karosérie při parkování, přejíždění obrubníků, apod.

Kvalita karosářské práce

Pouze tehdy, budou-li vám vaše auto opravovat opravdoví odborníci, budete mít jistotu, že bude fungovat správě a navíc budou zachovány všechny jeho původní bezpečnostní funkce. Tím se rozumí, že po opravě vašeho vozu by měl být naprosto stejně bezpečný jako před touto opravou. Automechanici při karosářských prací sledují zejména tuhost karoserie, průběh poškození a celkovou míru poškození vozidla. Těmto parametrům věnují opravdu velkou pozornost, aby mohly být všechny opraveny do původních hodnot, které jsou dané automobilkou. Jen tehdy, bude-li dokonale dodržen technologický a pracovní postup, bude oprava kvalitní. Aby byly karosářské opravy provedeny kvalitně, je potřeba, aby karosárna byla vybavena moderní technikou a přístroji pro bezpečné svařování, apod. Doba karosářské opravy závisí na míře poškození vozu.

Autolakovna

Autolakovna se může specializovat nejen na lakování karoserie, ale také na drobné klempířské práce, nebo na lakování jednostopých vozidel. Profesionálové provádějící lakýrnické práce by měli mít bohaté zkušenosti v této oblasti, a proto by jim neměl dělat sebemenší problém zpracovat vaši zakázku s co nejlepší péčí.

Jak poznat přelakované vozidlo?

Můžete se setkat s vozidlem buď jen částečně přelakovaným, nebo s tím, že je přelakované celé. Vozidlo bývá přelakováno částečně v případě, když dojde k poškození některé části karoserie, kterou je potřeba vyměnit. Nové části vozidla bývají do autoservisu dodávány nenalakované, a proto je potřeba tento díl nalakovat do požadovaného odstínu. I dobrý automechanik mívá problémy namíchat barvu tak, aby odpovídala odstínu laku ostatních části karoserie. Dokonale tuto práci zvládne stroj. Na vozidle totiž v rámci provozu dochází k blednutí lakovaných částí, což bývá způsobeno sluncem, deštěm, a dalšími povětrnostními vlivy. Když potom dojde k přelakování některého z dílů, částečně se odlišuje od zbylé barvy vozidla. Jestliže ale oslovíte odborníky na lakýrnické práce, nemusí být rozdíly v jednotlivých karosářských dílech absolutně viditelné. Chcete to ale narazit na opravdové profesionály.

Záruční a pozáruční servis

Pokud autoservis nabízí záruční servis, myslí se tím situace, kdy máte možnost vaše nové auto, které je dosud v záruce, servisovat právě v tomto autoservise, aniž by vám hrozila ztráta záruky. Podle blokové výjimky, kterou je nařízení Komise EU č. 461/2010 ze dne 24.5.2010 se může zákazník sám rozhodnout, kde bude své auto opravovat a kde bude na svém vozidle nechávat provádět jeho údržbu, a tím i ovlivňovat i náklady na údržbu svého auta. Proto není nutné, aby zákazník jezdil na opravy se svým autem pouze do autorizovaného servisu. Výjimkou jsou však ta auta, která jsou dosud v majetku leasingové společnosti a celkový proces oprav tak může být upraven přímo v leasingové smlouvě. Jestliže však na autě vznikne vada, která je způsobena výhradně procesem výroby auta, nebo nefunkčním či jinak vadným dílem auta, opravu můžete nechat provést pouze v autorizovaném servisu jménem výrobce, který vozidlo vyrobil, na jeho náklady. Jestliže máte zájem o klasickou pravidelnou údržbu, o výměnu dílů, můžete si nechat výměnu nebo údržbu provést i v neautorizovaném servisu.

Pneuservis

Najděte pneuservis, kde vám poskytnou kvalitní služby v této oblasti. Existuje velké množství servisních služeb, u kterých se opravdu vyplatí, pokud budou prováděny rukou odborníka. V pneuservisu můžete využít i opravy disků, Alu-disků, seřízení geometrie, výměny výfuků, a mnoho dalších služeb. Co se týká pneuservisu, můžete po dohodě s personálem využít i možnosti skladování vašich sezónních pneumatik přímo ve skladu pneuservisu. Díky této možnosti ušetříte místo ve své garáži, které můžete využít pro něco důležitějšího, než pro zrovna nepotřebné pneumatiky a také si usnadníte manipulaci s pneumatikami při jejich přezouvání.

Autopůjčovna

Nevlastníte auto, ale naléhavě potřebujete mít nějaké k dispozici? Nebo se vám pokazilo vaše auto, které máte v opravě a potřebujete za něj na čas náhradu v podobě jiného auta? Obraťte se na autopůjčovnu a záleží jen na vás, které z široké nabídky aut si vyberete. Vše záleží na vašem vkusu, požadavcích a samozřejmě finančních možnostech. Dobrá a osvědčená autopůjčovna je vaším spolehlivým partnerem v oblasti pronájmu vozidel. Autopůjčovna půjčuje vozidla jak krátkodobě, tak i dlouhodobě. Některé autopůjčovny poskytují také přepravu osob luxusními vozy s řidičem. Tyto služby jsou lákavé zpravidla pro hotely, cestoví kanceláře anebo ty firmy, které o své klienty co nejlépe pečují. Autopůjčovny disponují auty různých značek a garantují bezpečnost. Pokud vám nejede auto a vy zrovna jej tolik potřebujete, nevěšte hlavu a navštivte autopůjčovnu, kde si jistě vyberete z nabídky vozů, které jsou přímo pro vás k dispzici a určitě se na všech podmínkách solidně dohodnete k vaší naprosté spokojenosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8233 (extra-sluzby.cz#211)


Přidat komentář