Stavební a zednické práce - Přerov

Každá rekonstrukce v sobě ukrývá velkou náročnost nejen na čas a finance, ale především na řemeslníky. Toužíme-li doma provést rekonstrukci celého bytu nebo pouze bytového jádra, měli bychom vždy oslovit odbornou firmu.

Stavební a zednické práce patří do okruhu prací, pro které je nutné mít odborné znalosti a také a to především co nejdelší praxi. Potřebujete-li tedy odborníka na stavební a zednické práce, měli byste si na ně najmout odbornou firmu.

Stavební a zednické práce – Přerov

Jelikož je potřeba na stavební a zednické práce povolat odbornou firmu, můžete se v okolí Přerova obrátit s důvěrou na firmu Milan Oravec. Firma je schopná vypracovat Vám zcela zdarma cenovou kalkulaci, díky které se budete moci lépe rozhodnout. Trváte-li vždy na kvalitě, profesionalitě a odbornosti, je pro Vás firma Milan Oravec tím pravým obchodním partnerem.

Tato firma provádí:

 • hrubé stavby
 • ** ** rekonstrukce domů a bytů
 • půdní vestavby
 • sádrokartonářské práce
 • bytové jádra , koupelny
 • veškeré obklady a dlažby
 • zateplování budov, fasád
 • zámkové dlažby
 • plovoucí podlahy
 • elektroinstalace
 • revize
 • strukturovaná kabeláž (EZS-KTV-PC)

 

Chystáte se na rekonstrukci bytu či bytového jádra a hledáte schopnou firmu, která by Vám provedla všechny stavební a zednické práce? Pak můžete oslovit právě výše zmiňovanou firmu Milan Oravec, která se na tyto práce specializuje. Veškeré informace a kontakty na tuto profesionální stavební firmu najdete na stránkách www.orstav.cz nebo kliknutím přímo zde.

 

 

Chcete-li si firmu Milan Oravec najmout, můžete tak učinit na telefonním čísle +420 731 914 673 nebo prostřednictvím e-mailu orstav@seznam.cz.

Stavební a zednické práce

Provádění zednických a stavebních prací je vhodné přenechat na odbornících, kteří nejlépe vědí, jaké materiály používat a také jakým způsobem s těmito materiály nakládat. Zatím to zednické práce provádí zedníci, je k výkonu stavebních prací potřeba v mnoha případech použít těžké stavební stroje. Rozsah zednických prací je velmi pestrý. Takový zedník musí zvládat kromě zedničiny také příbuzenské obory, kterými jsou obkladačství, omítkářství či v poslední době velmi rozšířené sádrokartonářství.

 

Jak na rekonstrukci bytu?

Rekonstrukce bytů se těší v poslední době velké oblibě. Pro mnoho z nás je rekonstrukce jediným možným způsobem, jak docílit útulného interiéru, aniž bychom se museli stěhovat. K rekonstrukci bytu bychom si měli vždy najmout odbornou firmu. A k tomu, abychom si mohli odbornou firmu vůbec najmout, musíme mít odborný projekt, který je jakýmsi základním stavebním kamenem. Bez projektu nelze s rekonstrukcí začít, neboť nám nedostaneme stavební povolení, a poté, co je rekonstrukce provedena je projekt potřeba ke kolaudaci. Z výše uvedeného vyplývá, že bychom se do rekonstrukce svého bytu neměli pouštět sami. Málokdo z nás totiž umí provádět zednické a stavební práce na profesionální úrovni.

Rekonstrukce bytových jader

Mnoho lidí, žijících v panelákových bytech přemýšlí nad tím, jak se zbavit nevyhovujícího umakartového jádra, ve kterém se drží spousta nečistot a vznikají v něm plísně. A právě proto je nutno přistoupit k rekonstrukci bytového jádra, což je nezbytná věc. Rekonstrukce bytových jader je velmi podobná rekonstrukci bytu a stejně tak je také při této rekonstrukci potřeba projekt, stavební povolení a následně také oslovení odborné firmy.  Mnozí z nás si myslí, že pokud se pustí do rekonstrukce bytového jádra svépomocí, ušetří. Opak je pravdou, neboť pokud se pustíte do rekonstrukce sami, budete mít daleko méně času, než doposud, stavební materiál Vás bude stát daleko více, než za kolik je nakupují odborné firmy u svých dodavatelů. A v neposlední řadě je nutno zmínit fakt, že odborná firma pracuje daleko kvalitněji a odborněji, ale především také rychleji.

 

Co vědět před rekonstrukcí bytového jádra?

Ještě před tím, než se do rekonstrukce bytového jádra pustíme, bychom měli mít jasno v tom, jak by měla nová koupelna vypadat. Je důležité vědět, zda toužíme po vaně, nebo nám postačí sprchový kout a také zda bude součástí koupelny také toaleta či nikoliv. Jestliže se neumíme rozhodnout, je vhodné oslovit projektanta. Projektant je osobou, která nám danou místnost zaměří a poté přesně dle možností navrhne vše tak, abychom byli spokojeni nejen my sami, ale také, aby nová koupelna splňovala všechny důležité normy, zákony a nařízení.

Rekonstrukce a sádrokarton

Dnešní doba nabízí všem, kteří provádějí rekonstrukci mnoho možností, jak tuto rekonstrukci provést. Můžeme postupovat tzv. mokrou cestou, což je zdění apod. avšak toužíme-li mít rekonstrukci provedenu co nejrychleji a nejčistěji, měli bychom se poohlédnout po sádrokartonových konstrukcích. Provádění sádrokartonových prací je velmi specifickou záležitostí a proto je potřeba na její provedení povolat zkušené sádrokartonáře s praxí. Sádrokarton je dokonalým stavebním materiálem, který dokáže výborně nahradit běžné zdění apod. Obrovskou výhodou sádrokartonových konstrukcí je, že je lze postupem času přemontovat či zcela odstranit. V neposlední řadě je také nutno zmínit fakt, že se jedná o materiál nehořlavý a lze jej dokonale použít také v impregnovaném provedení, které je ideálním do koupelen a dalších místností, kde se drží vlhko.

Rekonstrukce na klíč

Mnohé firmy nabízí svým zákazníkům možnost, nechat si provést rekonstrukci bytu či bytového jádra na klíč. Možnost provedení rekonstrukce na klíč je vhodná především pro ty z nás, kteří nemáme čas a zkušenosti na to, abychom se mohli do této práce pustit sami. Kromě těchto výhod je v rekonstrukci na klíč zahrnuto také stavební povolení, které za Vás firma, kterou si najmete, vyřídí a Vám tak odpadnou starosti s běháním po úřadech. Necháme-li si provést rekonstrukci tzv. na klíč, nebudeme muset řešit ani problémy se stavebním odpadem, který bychom v jiném případě museli odvézt na příslušnou skládku či zajistit jeho odstranění, což není v mnoha případech nejjednodušší. A co ocení ze všeho nejvíce ženy? Především to, že si firma po provedení rekonstrukce na klíč po sobě ještě vše uklidí.

Jaká řemesla jsou při rekonstrukcích potřeba?

Všechny druhy rekonstrukcí vyžadují mnohé schopné řemeslníky. Těmito řemeslníky jsou zedníci, podlaháři, topenáři, elektrikáři, plynaři, sádrokartonáři atd. Jak je vidět, není rekonstrukce ničím jednoduchým, a proto bychom neměli žádné z těchto řemesel podceňovat. Pokud si tedy na rekonstrukci nenajmeme odbornou firmu, měli bychom trvat na tom, aby každé jednotlivé řemeslo prováděl odborník s patřičnou praxí.

Bytový architekt

Pro mnohé z nás je domov nadevše, což je velmi dobře. Na druhou stranu nás naše zaměstnání nutí, trávit doma daleko méně času, než bychom si přáli, čímž nám zabraňuje si svůj domov po svém zařídit. A právě v tuto chvíli je na řadě bytový architekt. Prostřednictvím bytového architekta můžeme mít svůj byt nejen dokonale přestavěn, ale především designově zařízen a to do nejmenších detailů. Oslovíme-li bytového architekta, můžeme si být jisti, že nám pomůže nový byt navrhnout, ale také nám doporučí vhodné dodavatele a v neposlední řadě také navrhne jeho zařízení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8249 (extra-sluzby.cz#112)


Přidat komentář