Zednické práce a rekonstrukce - Domažlice

Změnou bytového jádra přeměníte svůj dosavadní byt, který může být mnohdy nepraktický, na interiér, který bude odpovídat vašim představám o moderním bydlení. Změnou bytového jádra daleko lépe využijete bytové prostory.

Rekonstrukce bytu ještě letos? Proč ne?

Pokud uvažujete o rekonstrukci bytu, se kterou souvisí i rekonstrukce bytového jádra, není důvod váš záměr odkládat na neurčito. Pokud se do práce pustíte ještě letos, ušetříte docela dost peněz. Jistě jste již v televizi slyšeli, nebo četli v novinách, že od příštího roku se bude zvyšovat sazba DPH, což bude mít samozřejmě i vliv na stavební práce. Dnes je ještě sazba DPH 10%, od ledna 2012 stoupne už na 14% a od roku 2013 na 17,5 %, což je podstatný rozdíl. U klasické rekonstrukce bytového jádra to může značit až desetitisícový rozdíl. Takže jestliže máte v plánu provádět rekonstrukci bytu a nevíte kdy, oslovte firmu co nejdřív, aby se vše stihlo do konce tohoto roku.

Zednické práce a rekonstrukce – Domažlice

Kompletními rekonstrukcemi bytů a bytových jader, jakož i zednickými pracemi se zabývá firma pana Zdeňka Krásnického. Tato firma provádí stavební a zednické práce již mnoho let, a proto při své práci využívá bohatých zkušeností.

Zakládá si na vysoké kvalitě odvedené práce, o čemž se již přesvědčila dlouhá řada zákazníků. Veškeré služby nabízí pan Zdeněk Krásnický za příznivé ceny.

Jste-li z Domažlic a okolí, a uvažujete o oslovení firmy pana Zdeňka Krásnického, můžete tak učinit na adrese** Kdyně-Smržovice 34, 345 06**. Jestliže je pro Vás pohodlnější telefonický kontakt, můžete volat na telefonní číslo** +420 731 175 741** nebo se zkontaktovat prostřednictvím emailové adresy** zdekras.mena@seznam.cz.**

Jaký materiál použít při stavbě jádra?

Při stavbě nového bytového jádra se ve většině případů používají dva základní materiály. Nejčastěji se používají bílé pórobetonové tvárnice. Jejich výhodou je, že jsou velmi lehké, pevné a snadno se s nimi pracuje. Tyto přesné tvárnice se zdí a poté se obkládají nebo štukují. Dalším typem při stavbě bytového jádra jsou sádrokartonové příčky z desek, které jsou přišroubované na pozinkované ocelové profily a jejichž povrch se obkládá nebo tmelí a brousí.  Častěji se ale používají pórobetonové tvárnice, neboť tento materiál vypadá více jako cihla a lidé mu víc věří. Stropní konstrukce v panelácích z pohledu statiky udrží jak pórobeton, tak i sádrokarton bez jakýchkoliv problémů. Další možností je vyzdění jádra z pálených cihel. Tento způsob provádění se však pomalu z řemeslnických služeb vytrácí, neboť v porovnání s pórobetonem a sádrokartonem je dražší a podstatně pomalejší.

Rekonstrukce bytu

Při renovaci bytu patří rekonstrukce koupelny nebo kuchyně v panelákových bytech mezi takové práce, bez kterých bychom asi lepšího bydlení těžko dosáhli. Než se pustíte do rekonstrukce koupelny a toalety, měli byste nutně popřemýšlet i o sousedících součástech bytu, jestli by nebylo lepší zrovna zrekonstruovat i tyto místnosti, když už budou v bytě tak náročné práce probíhat. K rekonstrukci jste se možná odhodlali z toho důvodu, že si přejete zlepšit technický stav bytu a celkově interiér zmodernizovat. U velkého množství dispozic panelákových bytů můžete však uplatnit i velmi zajímavé řešení a dát tak vašemu interiéru zcela novou tvář.

Jakou firmu vybrat k rekonstrukci?

Aby byl výsledek rekonstrukce stoprocentní, je potřeba, aby tato rekonstrukce byla provedena profesionálně. I v současné době totiž můžete narazit na firmy, které těm ostatním kazí dobré jméno. Proto je lepší oslovit firmu, o které víte, že má s danou prací zkušenosti, že veškeré práce provádí v předem dohodnutém termínu, že není předražená a že výsledek je exkluzivní, jako např. firma pana Zdeňka Krásnického. Před zvolením firmy je dobré se s ní spojit telefonicky či osobně, prokonzultovat jednotlivá možná řešení, vyžádat si cenovou nabídku a hlavně termín začátku a konce práce. Následně volte tu, která na Vás působí nejlépe. Je potřeba, aby konzultace s firmou měla hladký a příjemný průběh. Nejlepší je, když vás firma již při první konzultaci navštíví přímo v místě, kde má k rekonstrukci dojít, tak aby se pracovníci seznámili s prostředím a získali tak lepší představu klienta.

Rekonstrukce bytu není nijak jednoduchou záležitostí. U veškerých Vašich nápadů je lepší, když je posoudí odborník, který má dostatek zkušeností, a který může navrhnout i jiná možná řešení. Každý zásah do nemovitosti vyžaduje zvládnout i jiné záležitosti, než se jen pustit do samotné rekonstrukce. Je potřeba, aby odborník posoudil stav domu, aby byly vypracovány návrhy technického řešení, je potřeba zajistit stavební povolení a vybrat vhodný materiál ke stavbě, jakožto i technologii. Právě z důvodu tohoto výčtu činností, a to je jen zlomek, je vhodné obrátit se na profesionály, kteří tyto nepříjemné záležitosti hravě vyřeší za vás, anebo Vám taky poskytnou velmi podstatné rady. Pouze kvalifikovaný člověk dokáže s jistotou, komplexně a s nejvyšší efektivitou splnit Vaše přání podle Vašich požadavků a navíc se zárukou.

Jaké jsou důvody pro rekonstrukci bytu?

Existuje celá řada důvodů, proč si nechat zrekonstruovat byt nebo bytové jádro. Je jisté, že mimo jiné v takovém rozhodnutí hraje jistě roli estetické hledisko, kdy majitel žádá zkrášlení interiéru, ale také exteriéru svého bydlení, aby se ve svém domově cítil ještě lépe než doposud. Dalším důvodem je jistě praktická stránka bydlení. Ta může změnit nejen vzhled interiéru, ale hlavně účel bydlení. Rekonstrukcí se totiž dají velmi efektivně snížit náklady na bydlení, které jsou spojené s každodenním životem.

Výhody rekonstrukce bytu

K velmi žádaným pracím souvisejících s rekonstrukcí bytu nebo domu je rozhodnutí pro zateplování budovy. Dále zde patří také pokládání zámkové dlažby, opravy poškozených fasád, zednické práceinteriéru jako jsou nové omítky, obklady a dlažba v koupelně nebo právě nové bytové jádro. Výhodou je, že pokud si necháte práce provést opravdu kvalitně, profesionální firmou a s využitím moderních postupů, můžete získat na takové projekty státní dotace. Už jen samotným zateplením budovy nebo výměnou oken můžete ušetřit spoustu peněz a návratnost financí, které jste do takové rekonstrukce vložili, je velmi rychlá.

Rekonstrukce bytového jádra

Zdá se vám vzhled vašeho interiéru již zastaralý a chtěli byste jej zmodernizovat? Pusťte se do jeho rekonstrukce. Pokud k této práci přizvete odborníky, perfektní výsledek je zaručen. Kvalitní firmy, mezi které patří i firma pana Zdeňka Krásnického, nabízejí zákazníkům kompletní servis při rekonstrukci bytového jádra a vůbec při kompletní rekonstrukci bytu a to od návrhu až po realizaci. Doporučuje se kontaktovat odborníka, který Vám poradí při výběru zařizovacích předmětů, obkladů, atd. Na základě Vámi vybraného sortimentu Vám profesionální firma zpracuje předběžný rozpočet na stavební, zednické, obkladačské, instalatérské práce, atd.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8240 (extra-sluzby.cz#80)


Přidat komentář