Panenka miminko jako živé

Hra je pro každé dítě zábavná a zároveň velmi důležitá. Jejím prostřednictvím se dětská osobnost rozvíjí. Hračky tomuto rozvoji napomáhají a nejoblíbenějšími hračkami holčiček byly od počátku věků panenky. Jsou však panenky pouze hračkami?

Panenky jako živé

Dnešní** panenky** svým půvabem a zpracováním učarovaly nejen těm nejmenším, ale i nám, dospělým. Mnozí lidé je dokonce sbírají a jsou na své sbírky náležitě pyšní.Realistické panenky, které vypadají skutečně jako živé, přímo žadoní o zařazení do takové sbírky. Jejich tělíčka a obličejíky jsou tak propracované, že by jim ke skutečnosti stačilo „jen“ vdechnout život. Těmto roztomilým dítkům zkrátka nelze nepodlehnout!

S panenkami španělské firmy BERENGUER nabývá hra vaší dcerky na maminku zcela nových rozměrů. Panenky jsou samozřejmě vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu – měkkého vinylu a jsou příjemné na dotek. Jejich výjimečnost však spočívá především ve vzhledu. Vypadají jako skuteční novorozenci a při pohledu do jejich roztomilých tvářiček roztají srdíčka dítek i jejich maminek.

Panenky Berenguer jsou skutečně jako živé. Proto neváhejte a račte si vybrat z široké** nabídky panenek** pro vaše ratolesti i vás samotné na stránkách http://www.panenkyjakozive.cz.- Realistické panenky

Realistická panenka - Novorozenec 43 cm v tričku

Panenky propracované do nejmenších detailů

Výrobci si vyhráli jak s tělíčky panenek, tak s jejich tvářemi. Panenky nejsou ve strnulých pozicích, jak to pro hračková miminka bývá mnohdy běžné, ale v pozicích pro novorozence zcela přirozených a realistických. Obličeje panenek hrají všemožnými výrazy a tak je skutečně z čeho vybírat. Od panenek, které vypadají klidně, překvapeně, spinkají nebo mají výraz vyloženě veselý, až po ty, které pláčou. Bez nich by řada reálně vypadajících miminek rozhodně nebyla kompletní. Vždyť co je pro novorozence typičtějšího a realističtějšího než pláč? I tato uplakaná panenka je však půvabná a co je nejdůležitější – její pláč vás rozhodně nebude v noci budit.

Designpanenek Berenguerje vskutku působivý a ojedinělý a rozhodně je z čeho vybírat. Panenky jsou k dostání ve vícero provedeních a v různých velikostech, konkrétně 24 cm, 25 cm, 36 cm a 38 cm. I nejmenší panenky jsou ovšem stejně detailně a pečlivě zpracované jako ty ostatní.

Novorozenec 36 cm - Chlapeček

Samozřejmostí je zastoupení jak malých panenkovských holčiček, tak rozkošných chlapečků. Miminka jsou oblečena do kvalitně zpracovaných oblečků různých barevných kombinací od bílé až po modrou a růžovou a většina panenek má navíc na hlavičce roztomilou čepičku.

Sběratelská edice realistických panenek

K mání je i zcela unikátní série panenek určených sběratelům. Tato edice není určena malým dětem, neboť tyto panenky ani nejsou hračky, ale úžasné předměty určené k obdivování.

U těchto panenek je totiž kladen opravdu extrémní důraz na detailní zpracování, a to se vším všudy – panenky mají vlásky, řasy, náušničky a dokonce i drobounké miminkovské nehtíky. I tyto panenky jsou oblečeny do nádherných oblečků z příjemného materiálu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8272 (extra-sluzby.cz#218)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 29.12.2012 22:59
Re: Panenka miminko jako živé Dobrý den jsem malá holčička,a ctěla bych se zeptat. kolik stojí ta vaše krásná panenka.děkuji vaše Vaneska

Panenka | 12.01.2013 20:06
Re: Panenka miminko jako živé Dobrý den Vanesko, záleží na tom která panenka se ti líbí. Tady zasílám adresu našeho eshopu www.panenkyjakozive.cz kde jsou všechny naše panenky i s cenou. Jsme rádi, že se ti naše panenky líbí.


Přidat komentář