Nábytek na míru - okres Nymburk

Dřevěný nábytek vyrobený na míru by neměl chybět v žádné domácnosti. Ať už pro jeho jedinečnost, design, kvalitu a životnost, nebo pro vůni, kterou vydává, a pro jeho funkčnost. Využijte prostor nejlépe, jak můžete.

Nábytek od truhláře

Přemýšlíte o nábytku, který Vám vydrží desítky až stovky let, který nikdy nezestárne, nevyjde z módy a pořád bude vypadat jako nový? Zapomeňte na plast, na kov nebo lamino. Nechejte si vyrobit dřevěný nábytek. Je pravdou, že dřevo podléhá vlivu UV záření, podmínek v místnosti, jako je větší vlhkost vzduchu, teplota vzduchu, atd., ale pokud by v jejich důsledku došlo na dřevě k prasklinám a změnila se tak kresba dřeva, rozhodně se tak nejedná o žádná negativa. Spíš naopak, každý** kus nábytku** se stane ještě více originálním. Kvalitně a odborně zpracovaný nábytek Vám bude sloužit do konce života, pokud se nerozhodnete jej vyměnit za jiný. Svěřte jeho výrobu** profesionálnímu a zručnému truhláři**.

Vliv dřeva na člověka

Je všeobecně známé, že věci, které na člověka působí a které ho obklopují, mají na jeho psychiku velký vliv. To samé platí i o nábytku, který je součástí vybavení našich obydlí, kde trávíme většinu dne. Jen si sami zodpovězte, co na Vás působí lépe. Zda plastový nábytek, ač moderní, nebo nábytek vyrobený z kvalitního dřeva, jehož vůně Vás ohromí kdykoliv, když místnost navštívíte? Dřevěný nábytek je nejlepší volbou do ložnic a do dětských pokojů. Tato místa jsou totiž pro jejich uživatele dosti podstatná a člověk se v nich musí cítit dobře. U dětského nábytku volte raději dosti tvrdé a kvalitní dřevo, které něco vydrží a které se dá i snadno opravovat. Důležitá je vysoce kvalitní povrchová úprava, která také zajistí dlouhou životnost současného stavu.

Kam s dřevěným nábytkem?

Jak jsme již uvedli, lidé by měli dávat přednost dřevěnému nábytku v ložnici a v** dětském pokoji**. Dříve mnoho z nás řešilo, jak bude dřevo reagovat na vlhkost. Ale i zde se nabízí řešení v podobě správné volby dřeva a profesionální a vysoce kvalitní povrchové úpravy, díky čemuž nám nebrání použít dřevo ani do koupelen a do dalších prostor vyznačujících se vysokou vlhkostí. Velmi originální jsou např. dřevěné dřezy, což je jistě unikát a upoutá pozornost každého, kdo k Vám přijde na návštěvu. I tento způsob řešení dřezu je reálný, pokud se k jeho výrobě použijí tropická dřeva, která vlhkosti výborně odolávají. Kuchyně na míru z masívu jsou další okrasou domu a bytu. K dalším žádaným dřevěným produktům patří dřevěné stoly, židle, vestavné skříně, komody, knihovny nebo venkovní posezení ze dřeva. Dřevo se pro svůj jedinečný a originální vzhled, nadčasovost, kvalitu, odolnost a dlouhou životnost hodí do každého prostoru.

Výhody výroby nábytku na míru

Někdo může namítat, že je** výroba nábytku na míru** pro něj zbytečně drahá a že se raději spokojí s kusovým nábytkem pořízeným nejlépe v akci. Pokud hledáte víc, než jen nejnižší cenu, pak byste si měli o nábytku na míru více přečíst. Vždy záleží na tom, co od nábytku očekáváte, kam si jej pořizujete a jak dlouho by Vám měl vydržet. Pokud si nábytek pořizujete do kanceláře a víte, že jej zde budete užívat pouze krátkou dobu, po jejímž uplynutí se jej budete zbavovat, nebylo by zrovna rozumné nechat si vyrábět masívní nábytek od truhláře přímo na míru. Zde Vám jistě postačí levnější varianta vybavení kanceláře. Jestliže však hodláte nábytkem vybavit svůj domov, chcete, aby nábytek zapadl do Vašeho již zařízeného interiéru, aby vydržel co nejdéle v původním stavu, vynikal svou originalitou a kvalitním provedením, pak jistě dáte přednost nábytku vyrobenému Vaší domácnosti a Vaším představám na míru. U** dřevěného nábytku na míru** se vždy bude jednat o perspektivní investici, která navíc rozhodně nemusí být pro Vás finančně nedostupná, a Vy můžete být cenou velmi mile překvapení. Nechejte se inspirovat celou řadou nábytku vyrobeného přímo na míru jednotlivým zákazníkům. Nechejte si od truhláře ukázat všechny** možnosti výroby, druhy dřeva, způsoby zpracování a orientační ceny** za nábytek. Kvalita dřevěného nábytku je zcela jistě vyšší než jeho cena.

Cena nábytku na míru

Cena nábytku vyrobeného na zakázku se může od nábytku z velkovýroby velmi lišit. Záleží na materiálu, z něhož si nábytek necháte vyrobit, na kvalitě zpracování, na preciznosti provedení, na detailech, na zvolené povrchové úpravě a na mnoha dalších faktorech. Při výběru nábytku byste rozhodně nikdy neměli na prvním místě začít porovnávat cenu. Zajímejte se o kvalitu. Až v případě, kdy narazíte na výroby stejné kvality, pak se jistě zaměřte na cenu. Mnohé zákazníky překvapí, že cena za dřevěný nábytek z masívu není až tak vysoká, jak se obávali, nebo jakou očekávali. Pokud si vyhlédnete v prodejně s masívním nábytkem určitý kousek, není od věci se zeptat truhláře, za jakou cenu by byl schopen Vám takový nábytek vyrobit. Možná budete překvapeni, jak výrazně bude cena nižší. Navíc Vám zkušený truhlář může doporučit i jiné dřevo, ze kterého by bylo možné nábytek vyrobit, abyste se vešli do cenové relace, kterou jste ochotni za něho dát.

Kvalita a komfort dřevěného nábytku

Při výběru nábytku vždy vsázejte na jeho kvalitu, funkčnost a estetickou stránku. Jestliže máte také rádi originální, nápadité a zajímavé kusy nábytku a jiného bytového vybavení, dejte přednost zkušené firmě, která Vám vše, po čem toužíte, poskytne. Ta Vám nabídne výrobu atypického nábytku, poradí Vám s jeho návrhem, ukáže Vám možnosti, kam až můžete zajít, dokonce Vám poradí s volbou čalounění. Dřevěný nábytek komfort a kvalitu poskytuje a zaručuje. Jde jen o to zkombinovat** kvalitní dřevo** s prací zkušeného truhláře.

Postele na míru

Zařizujete ložnici? Spěte konečně dobře, pohodlně a kvalitně. Buďte ráno odpočatí a plní elánu. Mějte rádi čas, který v ložnici trávíte. Ložnice musí na své uživatele působit klidně, dobře, příjemně a útulně.** Kovový nebo plastový nábytek** nemusí být úplně tím pravým. Příjemnou atmosféru, teplo domova a útulno Vám poskytne masivní nábytek, který bude vyroben přímo na míru. U postele je velmi důležité, aby vyhovovala, aby se na ní dobře leželo a spalo, aby byla dostatečně dlouhá a široká. Je Vaše postava robustní? Narostli jste do větší délky a klasické rozměry postelí Vám nevyhovují? Jste rodina, která sdílí manželskou postel společně s dětmi? Přizpůsobte její rozměry, pohodlí a vzhled svým potřebám. S výrobou postele souvisí i výroba roštu, výběr čela postele, kování i nohou, nebo úložného prostoru. Nechejte si vyrobit takovou, která budete velmi rádi používat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8281 (extra-sluzby.cz#226)


Přidat komentář