Truhlářské práce - Olomouc

Rádi se obklopujete krásnými, kvalitními a originálními předměty a věcmi? Pak jistě ve Vašem interiéru nesmí chybět masivní dřevěný nábytek od truhláře vyrobený přímo na míru Vašim požadavkům.

Nábytek od truhláře

Dřevěný nábytek patří k nejoblíbenějším druhům nábytků vůbec. Takový nábytek nikdy nezestárne a nikdy nevyjde z módy. Přestože dřevo ovlivňují vnější vlivy, jako je např. UV záření, teplota, vzdušná vlhkost a další podmínky, rozhodně dřevu nijak nevadí a neškodí. V důsledku působení těchto faktorů může ve dřevě vznikat originální kresba, která ovšem rozhodně nepatří k žádným negativům, ale naopak promění každý dřevěný nábytek v jedinečný kousek. Kvalitně a profesionální zpracovaný dřevěný nábytek bude sloužit jeho uživatelům po zbytek jejich životů. Proto si nechejte vyrobit přesně takový, který splní účel, který náramně padne do Vašeho interiéru, a který odpovídá Vašim představám. Inspirovat se můžete v knihách a časopisech o moderním bydlení, nebo na internetu, kde najdete inspirací víc než dost.

Proč nábytek od truhláře

Obecně je prokázáno, že věci, které člověka obklopují, na něj mají velký vliv. Více než o čemkoliv jiném toto tvrzení platí o nábytku. Pokud se obklopíte dřevěným nábytkem, ucítíte jeho pozitivní energii, jeho příjemnou vůni a teplo domova. V každé domácnosti jsou místnosti, ve kterých by dřevěný nábytek rozhodně neměl chybět. Zvláště byste měli věnovat pozornost výběru nábytku do ložnice, do dětského pokoje nebo do obývacího pokoje, kde trávíte nejvíce času a kde je víc než důležité, abyste se cítili dobře a útulně. S ohledem na místnosti můžete volit rozdílnou povrchovou úpravu. Do dětského pokoje volte opravdu kvalitní dřevo, které je snadno opravitelné. Pozornost věnujte především prvotřídní povrchové úpravě.

Jaký dřevěný nábytek vyrobí truhlář?

Dřevěný nábytek se hodí naprosto všude. Jeho nejčastější využití nachází ložnice. Každý by měl dbát v ložnici na vysokou kvalitu postele, která musí být dostatečně veliká, široká a bytelná. Postel je nejdůležitějším nábytkem každé domácnosti. Na její kvalitě závisí i kvalita spánku člověka a tedy jeho zdraví. Dřevěnou masivní postel můžete doplnit masivní vestavnou skříní, komodou a nočními stolky a budete mít ložnici krásnou, útulnou a originální. Kdo by nerad odpočívat v ložnici, kde se cítí útulně, příjemně a obklopen vůní dřeva? Dřevo je vhodným materiál pro výrobu nábytku na míru do** obývacího pokoje**. Ze dřeva si můžete nechat vyrobit** stůl, skříně, obývací stěnu, komody, stolky, police.** To vše přesně na míru danému prostoru. Masivní dřevěná kuchyň je také s ohledem na kvalitu jedinečnou volbou. Zkušený truhlář Vám vyrobí dřevěnou kuchyni přesně na míru a problémem pro něj nebude ani zabudování spotřebičů, které si vyberete. V neposlední řadě můžete dřevo použít i do koupelny, přesto že se taková místnost vyznačuje nadměrnou vlhkostí. Dnešní možnosti povrchových úprav nabízí mnoho variant, jak dřevo ochránit před vlhkostí a vodou a Vy se díky tomu nemusíte v koupelně bránit dřevěným podlahám, obložení stěn a nábytku.

S jakými materiály truhlář pracuje?

Profesionální truhlář dokáže pracovat jak s masívním dřevem, tak s levnější variantou, kterou je lamino. Jak masivní dřevo, tak lamino se dají skvěle kombinovat, např. při výrobě kuchyňské linky na míru. Velké oblibě se těší dřevo, jako je dub, buk, jasan, bříza, třešeň. Velmi luxusní vzhled a prvotřídní kvalitu dokážou zajistit i různé druhy** exotických dřevin**. Za výrobu takového nábytku si ale budete muset trochu připlatit, ovšem investice do nábytku z exotického dřeva se Vám vyplatí. Pokud se v dřevu nevyznáte, nevíte, jaké tvrdosti který druh je a co vše dřevo nabízí, poraďte se s truhlářem, který Vám navrhne nejvhodnější variantu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8282 (extra-sluzby.cz#232)


Přidat komentář