Erotické masáže - Kladno

Erotické masáže jsou velmi uvolňující a dokáží u každého najít sílu uspokojení, krásu rozkoše a také vlastní smyslnosti. Jsou pomalejší a zároveň nabízejí maximální míru uvolnění a zapomenutí na běžné každodenní starosti.

Co obnáší erotická masáž?

Pro mnoho lidí je erotická masáž totéž, co erotické služby, tedy služby sexuální. Ovšem není tomu tak. Erotická masáž je opravdu o masáži. O masáži, která přináší naprosté uvolnění, odreagování a únik před únavnou realitou. A nejen to, erotická masáž umí pomoci i se sexuálním partnerským životem. Umí totiž uvolnit a najít ztracenou energii. Mnoho párů vyhledává i masáž společně. Tak dokáží později v soukromí společně dojít krásných chvil. Erotická masáž může být s masáží intimních zón, ale i bez této masáže. Právě bez dokončení masáže intimních zón umí rozpoutat v těle vášeň a povzbudit libido, a tím dosáhnout úžasného rozpoložení mysli i těla, které vede ke krásným pocitům blaha. Cílené a velice citlivé doteky uvolňují přestálé napětí, umožňují volné proudění pozitivních endorfinů, které po těle nesou pocity blaha a uvolněnou radostnou náladu plnou očekávání a štěstí. Takto se nádherným a velice příjemným způsobem zvýší sexuální touha, načerpá se sexuální energie, která dokáže obohatit partnerský sexuální život.

Avšak ne vždy je náš život spojený s partnerem. Ovšem i v této době potřebuje člověk něžné dotyky, které dokáží uvolnit, rozzářit, najít to, co je každému příjemné. Právě zde je výborným řešením erotická masáž, která je zakončena masáží intimních zón. To často vede k plné spokojenosti a klidu, stejně jako k radostné náladě.

Kam na erotickou masáž?

Nejlépe je vybrat si masážní salon, který má kvalitní reference. To je jistá záruka vaší spokojenosti. Pak je dobré dívat se na nabídku a zároveň i na místo a na zařízení salonu. To samo o sobě vypovídá více než dost. Pokud se vám cokoli nebude zdát, je lépe najít si jiný masážní salon. Erotické masáže mohou být poskytovány jako samotná náplň salonu, spolu s tantrickými masážemi, anebo v klasickém masážním salonu. Asi nejlepší volbou je poslední varianta. Zde si totiž můžete objednat z nabídky klasických masáží a vyzkoušet tak, zda se vám zde líbí. A až pak vyzkoušet masáž erotickou, která je přeci jen intimnějšího rázu než ostatní typy masáží.

Znáte historii erotické masáže?

Píše se, že erotické masáže mají svůj původ nejspíše v Indii, kde vznikly společně se slavnou Kámasútrou. Ovšem existuje i řada důkazů o erotických masážích ze starého Egypta. Ať tak nebo tak, je jasné, že erotické masáže jsou staré jako lidstvo samo. Najdete je ve všech starověkých kulturách. V Řecku pak je známa bohyně Afrodité, která byla bohyní lásky, smyslnosti a krásy. Právě v jejím jméně existovala řada domů, kde byli návštěvníci masírováni. Ve staré Římě pak vyznávali bohyni Venuši, která byla bohyní lásky a udávala životní styl. Lázně a masáže vedoucí k erotickým prožitkům byly naprosto běžnou záležitostí. Později masáže upadly v zapomnění a využívaly se spíše k léčebným účinkům. Jejich erotickou podobu však nadále využívali v Arabském světě a v Asijských zemích, kde se rozvíjela do dokonalosti. Klasické a také erotické masáže se pak zpět do povědomí dostávají až asi v 16 století. Erotická masáž dokonce slouží k léčbě žen. Ovšem časem se stává spíše uvolňující technikou, která dosahuje maximálního uspokojení a výborné nálady.

Erotická masáž dnes

Účel erotické masáže se nezměnil. Stále jde o totéž. Tedy o speciální cílený druh masáže, který využívá tlakových bodů, jemných technik a speciálních doteků na erotogenní zóny a snaží se navodit uvolnění, odplavit stres a navést sexuální vzrušení. Erotické masáže se dají zařadit do masáží léčebných. Dokáží totiž něco, co málokterá masáž. Klasická masáž v jakékoli podobě uvolní ztuhlé tělo i odplaví stres. Erotická masáž má vliv na život člověka v několika jeho rovinách. Umí uvolnit tělo i mysl, odreagovat, a přivést masírovaného do stavu vzrušení, který může končit erotickým vrcholem. Právě to může pomoci v životě člověka, který je tak unaven, že na příjemné chvilky zapomněl. Erotická masáž mu je může připomenout a tím i zachránit jeho život či manželství nebo partnerský vztah. Erotická masáž je totiž takový malý zázrak, elixír mládí, radosti a štěstí. Kdo to nevyzkoušel, většinou nevěří.

Co vás čeká na erotické masáži?

Na rozdíl od klasické masáže budete masírováni zcela nazí. Masírováno bude celé vaše tělo, včetně intimních míst. Nemusíte se bát, že se bude dít cokoli, co vám bude nepříjemné. Masáž začíná zlehka, a postupuje tak, aby uvolňovala vaši mysl i tělo. Masérka se zabývá každičkým kouskem vašeho těla. Masíruje vaše chodidla, lýtka, stehna, záda, ramena, paže, ušní lalůčky, i místa, o kterých do té doby ani nevíte. Náhle vám právě tato místa budou přinášet maximální pohodu, pocit štěstí a radosti. Budete cítit smyslné uvolnění. Celá masáž končí masáží intimních zón. Ovšem, pokud si ji přejete zakončit bez konečné masáže intimních zón a právě tento konec nechat na partnera i to je možné. Mnoho párů tohoto využívá pro příjemné nastartování krásného večera či noci.

Masáže v našem životě

Masáž dokáže mnoho. Uvolní, odstraní napětí, pomůže od bolesti, nemoci i stresu. Pro každého je vhodná jiná masáž. Ovšem masáže přinášející uvolnění jsou pro zdravého člověka vhodné všechny. Stačí je vyzkoušet. Můžete je i střídat a tak získat příjemný život plný pohody i přes vaše pracovní vytížení. Ač čas od času si můžete dopřát i něco navíc, například v podobě erotické masáže.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8292 (extra-sluzby.cz#220)


Přidat komentář