Tantra masáže Ostrava

Tantra. Už to samo o sobě evokuje určité kouzlo. Je tam nádech erotična. Právě to činí z tantra masáže nezapomenutelný zážitek. Je tedy na čase seznámit se s kouzlem tantrické masáže.

Znáte tantru?

Už jsme naznačili, že tantra má určitý** sexuální** podtext. Skutečně na tom něco je, ovšem není to ryze erotická služba, jak by si mnozí mohli myslet. Právě i trošku ze studu a z obavy neočekávaného se spousta lidí bojí navštívit tento typ masáže, čímž se ochuzují o nevšední zážitek. Tantra sama o sobě praktikou, která pochází z míst kolem Tibetu, přes Indii až po arabskou část Afriky. Její smysl není prapůvodně vůbec sexuální ale spíše mystický. Protože ale asijské metodiky pracují s fyzičnem i duchovnem, tak se snaží co nejblíže přiblížit k těmto místům. Když poznáte tantru blíže, uvidíte, že odhodíte stud. Budete naopak okouzlení její mocí a účinkem. Budete si užívat jen to, co vám je příjemné. A můžete to zkusit i se svým partnerem, což zážitek jen umocňuje. Navíc se tak prohloubí váš vztah.

Co se týká průběhu tantra masáže, tak tantra má několik fází. Stručněji řečeno, její podstata tkví v dotecích, vnímání potřeb toho druhého a přejímání energií mezi sebou. Takto hluboký prožitek vás nabije novou sílou do všech dalších aktivit a celkově se vám zharmonizuje organismus. Podívejme se na možnosti tantry blíže.

Tantra masáže Ostrava

Prvotní krok do studia, kde se provádí tantra masáže je nejsložitější. Spousta lidí má totiž ostych. Proto vás více seznámíme s touto praktikou, abyste lépe věděli, do čeho půjdete. Pamatujte ale, že je to jen popis, samotný prožitek je pak zcela jiného. V následujících řádkách vám představíme možnosti dle toho, jak lze tantru provádět. V praxi samotné se pak masáž provádí dle potřeb klienta a jeho reakcí. Rozhodně se nejde nikam dále než je přípustné. Takže, na začátek se uvolněte a při popisu zkuste vnímat i to, jak vám masáž může být příjemná a přínosná. Navštivte stránky Tantra masáže Ostrava a dohodněte si tantrickou masáž u nejlepší tantrické masérky v Ostravě.

Tantra masáže – rituál

Začneme významem samotným. Tento typ masáže může mít několik úrovní. Opět se dostáváme k tomu, že se skutečně provádí jen to, co vám je příjemné, proto na každého lze aplikovat jinou úroveň masáže. Prvním krokem u tantra masáže je seznámení. Aby mohla vzniknout mezi dvěma stranami (masér a klient) vazba, tak se musí lépe poznat. K tomu právě slouží to, že si nejprve tito lidé sednou a nad šálkem čaje si mohou povídat. Vzniká nenucená konverzace, kdy se jeden od druhého dozví, na jakou notu je naladěn a co je to za člověka. K tomu všemu hraje meditační hudba, v místnosti je** tlumené světlo** a mohou zde vonět i orientální tyčinky. Na sobě mají obě strany většinou jen lehké šátky, což samo o sobě navodí diskrétní atmosféru. Následuje rituální pozdrav a může se přejít k masáži samotné.

Tantra masáže – masáž těla

Tento typ masáže se rozděluje dle možnosti aplikace. Může být pro ženy, muže, ale i páry. Nejprve se podíváme všeobecně na to, co tantra přináší ve své podstatě.

Na začátku se vás masér jen lehce dotýká. Tím se vám rovněž přibližuje jako při oné konverzaci. Vy si postupně zvykáte na doteky této osoby a snadněji je přijímáte. Rovněž se vám předává energie. Postupně si můžete i lehnout, zkrátka dělat vše, co je vám pohodlné. Tento způsob procesu si představte asi jako když se s někým objímáte. Také vám to je příjemné a nabíjí vás to energií. V tantře se vše děje pomalu, nenuceně a dle vašich potřeb, takže vám to je příjemné a zároveň vás to i posiluje.

V další fázi vám masér sundá šátek, aby jste mohli intenzivněji cítit jeho doteky. K tomu využívá velmi jemných pohybů a může si pomáhat i různými pomůckami jako je peří, mokré hadříky s esenciálními přísadami a podobně. Opět vše záleží na tom, co vám je příjemné. Tantra je o prožitcích a předávání energie i o vzájemném souznění. Už jenom v této fázi ucítíte neskutečnou úlevu od napětí a stresu, které vás doprovázejí každý den.

Tantra masáže – masáž intimních částí

V této fázi se přetočíte na záda. Opět vše probíhá velmi pomalu a za vašeho naprostého uvolnění. Nejprve se vám masíruje přední část těla, kdy už doteky vnímáte mnohem spontánněji, protože už jste uvolnění. Zcela přirozené vám přijde, že masér pomalu postupuje k vašim intimním místům, opět je ale nutné zdůraznit, že vše probíhá jen s tím, co povolíte.

V intimních částech profesionál pracuje s rozložením svalů. Na těchto místech se působí velmi jemně a tím se tak pozvolna stimulují přirozené reakce vašeho těla. Cílem není vyvrcholení, ovšem vůbec nic se neděje, pokud k tomu dojde. Je to přirozená součást masáže a ostatně i takto pak můžete lépe poznat, jak vaše tělo reaguje.

Nyní se ale podívejme na masáže u žen, mužů a párů, protože to má svá specifika.

Tantra masáže – ženy a muži

Samozřejmě, že práce s každým tělem je trošku jiná, jde ale o výsledný prožitek. Jak jsme zmínili, nic se nestane, pokud dojde k vyvrcholení. Nemusíte se tedy stydět a jen si masáž užívejte. Myslete jen na to, jak je příjemné, když vám někdo uvolňuje jeden sval po druhém, přitom vnímáte vůni oleje či vonných svíček a jen relaxujete. Cítíte tak energii a teplo.

Ženy

U dam se nejprve masíruje místo kolem třísel. Až se tato oblast uvolní, tak se pak přestupuje ke  stydkým pyskům. Nejprve se prokrví kůže v těchto místech, abyste vnímaly každý dotek a nabudili se energií, postupně se promasírovává klitoris, vagína a celé pánevní dno. Tímto dojde k celkové vzpruže celého místa.

Muži

I zde se začíná u třísel. Pak se přejde na varlata, poté ke kořenu penisu až na jeho špičku. Tímto se může klient dostat až k ejakulaci, pokud si to přeje. Velmi důležitá je i masáž prostaty, protože je dráždivá, takže se masér dotýká o oblasti hýždí, kostrče či rozety.

Tantra masáže pro páry

Jestli se jedná o tuto variantu, tak vás může masírovat jeden masér nebo dva. Díky tomu se vám věnují profesionálové, kteří buď provádějí masáž samostatně anebo si mohou partneři i sami předávat energii. Toto sblížení pak vede i ke zkvalitnění vztahu. Následně se může nechat dvojici prostor, aby po tantrické masáži mohla splynout i fyzicky.

Tantra masáže – účinky

Po tantrické masáži budete mít pocit, jak by z vás vše spadlo. Pak záleží na tom, zda máte separátně danou službu anebo ji prožíváte s někým blízkým. Pokud se jedná o druhý případ, tak se takto lépe poznáte se svým protějškem a budete k sobě mít blíže, což je rovněž velmi důležité. Důležité je skutečné uvolnění a určitá očista organismu. Mějte na paměti, že tantra je rituál, který skutečně nemá za cíl vybudit prostou sexuální energii, ale i za pomocí jí vám dodá rovnováhu a pročistí vám vnitřní prostředí těla. Díky tomu pak budete mnohem výkonnější a uvidíte, že se budete cítit lépe. A ostych? Ten už bude pasé.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8286 (extra-sluzby.cz#31)


Přidat komentář