Trvalé odstranění chloupků - Praha

Rozhodli jste se jednou provždy skončit s používáním žiletky nebo vosku a přemýšlíte nad trvalým odstraněním chloupků? Laserová depilace je skvělý způsob, jak se zbavit nechtěného ochlupení.

Existují různé způsoby, jak udržet pokožku hladkou a hebkou. Některé ženy si vystačí s ošetřením žiletkou, depilačním strojkem nebo depilačním krémem. Depilace však odstraní jen tu část chloupku, která jde vidět a po určité době chloupek vždy doroste. Během** epilace** dochází ke zničení kořínků chloupku pomocí vosku, elektrické jehly, pulzního světla nebo laseru. Pomocí laseru si můžete nechat trvale odstranit chloupky z partií těla, které si samy určíte. Cena tohoto kosmetického zákroku se odvíjí od části těla, na které si chcete nechat** odstranit chloupky**. V Praze máte spoustu salónů, které nabízejí tyto služby. Vzhledem k tomu, že laserová depilace není nejlevnější záležitost, vybírejte salóny, u kterých jste si jisti jejich profesionálním přístupem.

Laserové odstranění chloupků

Laserové odstranění chloupků (laserová depilace) je způsob, jak trvale odstranit z vašeho těla tmavé chloupky. Tento kosmetický zákrok je bezbolestný a trvalý. Laserovým paprskem dojde k odstranění kořínku chloupku. Je důležité vědět, že se v lidské kůži vyskytuje více vlasových kořínku, než je počet chloupků vyrostlých. Chloupky na lidském těle prochází různými vývojovými stádii a laser dokáže odstranit jen ty chloupky, které se nachází právě v růstové fázi. Jedno ošetření pomocí laseru tedy nemůže zaručit trvalý efekt. Po určité době je nutné** laserové odstranění chloupků** zopakovat (přibližně čtyřikrát). Časový interval, ve kterém se ošetření laserem musí zopakovat, je u každé části těla jiný. Jiné ošetření vyžaduje horní ret, jiné podpaží, třísla nebo nohy.

Pro koho je laserová depilace vhodná

Laserové odstranění chloupků je vhodné pro všechny, kteří chtějí odstranit tmavé chloupky kdekoliv na těle (výjimku tvoří ústí vnějšího zvukovodu a nosní dírky). Trvale odstranit si můžete nechat chloupky v oblasti obličeje (horní ret, brada, tváře), krku, podpaží, předloktí, třísel, vnitřní strany stehen, nohou, zad, hrudníku, břicha, prsních dvorců.

Jak postupovat před laserovým ošetřením

Před laserovým** odstraněním chloupků** je vždy dobré poradit se s odborníkem. Před ošetřením se chloupky nesmí minimálně po dobu 6 týdnů vytrhávat. Chloupky se mohou pouze holit, stříhat nebo odstraňovat depilačním krémem. K tomu, aby ošetření přineslo žádoucí efekt, musí být vlasová cibulka dobře zregenerovaná. Před laserovým odstraněním chloupků se musí pokožka dokonale oholit. Místo, které bude ošetřeno laserem, by také nemělo být čerstvě opáleno. Proto se před tímto kosmetickým ošetřením vyhněte sluníčku a soláriu.

Jak probíhá laserové odstranění chloupků

Laserové odstranění chloupků se provádí různými typy laserů, které mají také odlišný efekt. Proto je vždy dobré poradit se s odborníkem o typu přístroje a jeho účincích na chloupky v dané lokalitě. K tomu, aby se dosáhlo co nejlepších výsledků je nutné zákrok opakovat. Vlastní ošetření pomocí laseru probíhá tak, že laserový parsek je pohlcen pigmentem vlasové cibulky chloupku. V tomto okamžiku dojde k přeměně energie laseru na teplo a cibulka se tak zničí. Úplně jsou zničeny pouze chloupky v růstové fázi. Jak už bylo výše zmíněno, laserová depilace se musí několikrát opakovat. Množství ošetření je závislé na ošetřované oblasti a také individualitě každého z nás. Např. u klientů s hormonálními poruchami je nutné zákrok opakovat vícekrát. Horní ret se ošetřuje vždy po 6 týdnech, podpaží a třísla po třech měsících, nohy po půl roce. Délka celého zákroku je také individuální. Např. kompletní ošetření obličeje trvá 30 minut, třísla a podpaží jsou hotová přibližně za 15 minut a laserové odstranění chloupků na lýtkách trvá 45 minut. Během laserové depilace klient nepociťuje bolest, v citlivých oblastech může cítit pouze lehké štípání.

Co dělat po laserové depilaci

Když podstoupíte laserové odstranění chloupků, je vždy nutné následně se chránit před sluncem. Sluneční paprsky by mohly vstoupit do otevřených póru a mohlo by tak dojít k nežádoucímu vycestování pigmentu. Po ošetření je dobré vyhýbat se sluníčku a samozřejmě také soláriím a používat krémy s vysokým ochranným faktorem až 50 +. Toto doporučení je vhodné dodržovat po dobu 4 až 6 týdnů. Po ošetření se také může objevit zarudnutí pokožky a její zvýšená citlivost na místech, které byly ošetřovány. Zarudnutí a citlivost po několika hodinách zmizí, takže se nemusíte ničeho obávat. Ihned po ošetření je možné na pokožku použít make-up nebo korektor, který zakryje zarudnutí pokožky. Minimálně po dobu jednoho týdne po zákroku se nedoporučuje namáhat pokožku horkem nebo vlhkem, např. v sauně, páře nebo horká koupel. Na pokožce se také mohou objevit malé stroupky, ty se nesmí odstraňovat násilím, jednoduše se počká, až se stroupky samy uvolní. Mastné pleťové krémy mohou pomoci zdravému hojení. Ošetřenou část těla je také dobré nechat volně dýchat, proto minimálně 72 hodin po ošetření nenoste těsné oblečení, nepoužívejte deodoranty a parfemovaná tělová mléka a krémy. Samozřejmostí je, že se laserové odstranění chloupků provádí ambulantně. Před ošetřením se musíte držet jen pokyny, které se týkají vytrhávání chloupků. Po ošetření odcházíte domů a je nutné řídit se pokyny, které vám řekne odborník.

Trvalé odstranění chloupků – Praha

Trvalé odstranění chloupků pomocí laseru je dnes jednou z nejoblíbenějších metod, kterou vyhledávají nejenom ženy, ale také muži. Velký účinek má laser především na tmavě zbarvené chloupky a tak jeho efekt mohou ocenit např. muži, které trápí tmavé ochlupení na zádech. Odstranit chloupky pomocí laseru můžeme na kterékoliv části těla. Ženy se často rozhodují pro odstranění chloupků v oblasti horního rtu, brady, podpaží, třísel, okolí bradavek, rukou a nohou. Muži dávají často přednost odstranění chloupků v oblasti tváře, hrudníku nebo zad. Samozřejmě, že hned po prvním ošetření nemůžeme chtít zázraky, ale musíme počítat s tím, že je nutné podstoupit několik ošetření, aby byl výsledný efekt co nejlepší. Ceny za každou ošetřovanou partii jsou různé. Za ošetření horního rtu a brady zaplatíte přibližně 1000 Kč, laserové ošetření tváří vás vyjde okolo 2 800 Kč, břicho 3 500 Kč, prsní dvorce 2 500 Kč, hrudník 4 400 Kč, podpaží 2 200 Kč, hřbet ruky 1 800 Kč, předloktí 2 900 Kč, paže 3 200 Kč, zadní partie krku 2 800 Kč, ramena 3 800 Kč, záda 5 500 Kč, hýždě 5 500 Kč, třísla 3 000 Kč, lýtka 5 300 Kč dolní končetiny 10 000 Kč. Finanční náročnost laserového odstranění chloupků není zrovna zanedbatelná, proto je také dobré informovat se o odbornících, kteří tuto službu nabízí. V Praze najdete velké množství salónů, které poskytují tuto službu, kvalita poskytovaných služeb a ceny jsou vždy odlišné. Proto vybírejte pečlivě a nerozhodujte se unáhleně. Poradit se můžete se známými, kteří podstoupili laserové odstranění chloupků. Také na internetových diskuzích se dočtete různé názory klientů. Odstranění chloupků pomocí laseru vám zajistí hladkou pokožku a vy se zbavíte starostí s** odstraňováním chloupků**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8284 (extra-sluzby.cz#19)


Přidat komentář